Armie Hammer to KANIBAL?! Szokujące doniesienia na temat aktora z Tamte dni, tamte noce

2021-01-13 16:18 AW
Armie Hammer
Autor: AFP/EAST NEWS

Armie Hammer to do dziś jeden z najbardziej uwielbianych aktorów w Hollywood. Mimo że w serialach i filmach gra już od wielu lat, ogromną rozpoznawalność przyniosła mu rola Oliviera w głośnym filmie z 2017 roku Tamte dni, tamte noce, za którą dostał nominowany do Złotego Globu. Od tego czasu o aktorze zrobiło się bardzo głośno, a on sam może liczyć na wiele poważnych propozycji filmowych.

Armie Hammer to KANIBAL?! Szokujące doniesienia na temat aktora z Tamte dni, tamte, które trafiły do sieci, mocno podważają jego opinię wzorowego mężczyzny i ulubieńca Hollywood. Zwłaszcza że w informacje na jego temat rzekomo wierzy także była żona aktora, Elizabeth Chambers. Para ogłosiła swoje rozstanie w mediach społecznościowych w lipcu 2020 roku.

Armie Hammer jest kanibalem?

Jak podaje Daily Mail, doniesienia na temat aktora ujrzały światło dzienne, gdy jedna z użytkowniczek Twittera udostępniła wiadomości, które miała otrzymać od Hammera. W ich treści pojawiają się informacje o tym, że jest kanibalem, chciałby ją zjeść, opisane są także fantazje seksualne związane m.in. z przemocą. Daily Mail podkreśla także, że kobiet, które otrzymywały takie wiadomości od Hammera, miało być więcej. Miały także poinformować o tym jego żonę, a, jak twierdzi osoba z jej otoczenia, Chambers wierzy w doniesienia i jest nimi zdruzgotana.

Mimo dowodów w postaci screenów, nie zostały one oficjalnie zweryfikowane, a wielu fanów aktora nie wierzy, żeby były one prawdziwe. Armie Hammer jak na razie nie odniósł się ani nie skomentował doniesień na ten temat. Aktor wyłączył jednak możliwość dodawania komentarzy na swoim koncie na Instagramie.

ESKA XD #013
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE