Armie Hammer traci kolejną rolę! Nie zagra producenta Ojca chrzestnego w The Offer

2021-01-29 20:03 es
Armie Hammer
Autor: AFP/EAST NEWS

Armie Hammer nie jest w najlepszym momencie... Jego kariera aktorska się sypie! Wszystkiemu winien jest skandal - na jaw wyszły wiadomości, które Armie Hammer miał pisać do kochanki. Wynika z nich, że jest... kanibalem! Teraz aktor traci kolejne role.

Od kilku tygodni Armie Hammer jest w epicentrum skandalu. Do sieci trafiły wiadomości, których miał być aktorem. Ich treść jest co najmniej kontrowersyjna. Jeśli są prawdziwe, to znaczy, że Armie Hammer jest kanibalem!

Oczywiście Armie Hammer wydał oświadczenie, w którym wszystkiemu zaprzecza. A jednak niesmak pozostał. I mimo upływu czasu, temat nie cichnie.

Tym bardziej że głos zabierają ex partnerki aktora i klocki całkiem nieźle do siebie pasują... Czy Armie Hammer pożegna się przez to z karierą?

ESKA XD #015

Armie Hammer traci kolejną rolę

Tuż po wybuchu skandalu donosiliśmy, że Armie Hammer zrezygnował z roli w Shotgun Wedding. Tam miał grać u boku Jennifer Lopez.

Teraz aktor traci kolejną rolę! The Offer powstał na podstawie wspomnienia nagrodzonego Oscarem producenta Ala Ruddy'ego. Serial miał pokazywać kulisy powstania jednego z najbardziej kultowych filmów w historii kina - Ojca chrzestnego. Armie Hammer miał zagrać producenta, Ala Ruddy'ego.

Teraz jednak wiemy, że Paramount + szuka kogoś innego do głównej roli.

Armie Hammer skończy karierę?

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE