Zabiłem swojego ojca - nowy dokument Netfliksa przeraża widzów. "Jakie to jest chore!"

2022-08-11 11:27 Leon Pietrzak
Zabiłem swojego ojca / Netflix
Autor: Materiały prasowe Netflix

Anthony Templet zastrzelił swojego ojca i nigdy temu nie zaprzeczył. Nowy dokument Netfliksa rzuca nowe światło na makabryczną zbrodnię z 2019 roku. Widzowie są wstrząśnięci! "To jedna z najbardziej chorych rzeczy, jakie ostatnio widziałem".

Zabiłem swojego ojca podzielił widzów. Nowy serial szokuje, zadziwia i opowiada jedną z najbardziej przerażających historii, która wydarzyła się naprawdę. Platforma streamingowa w ostatnim czasie sporo inwestuje w dokumenty. Praktycznie każdego miesiąca dostajemy tytuł, który wywołuje burzliwe dyskusje w internecie. Osoby, które nie boją się mocnych kryminałów i dramatycznych historii, koniecznie powinni sięgnąć po najnowszą propozycję Netfliksa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze polskie kryminały. TE produkcje trzymają w napięciu do ostatniej minuty

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5

Zabiłem swojego ojca - o czym jest?

"Zabiłem swojego ojca" to bezprecedensowy serial dokumentalny opowiadający niewiarygodną, nieznaną dotąd historię rodziny Templet. Anthony Templet zastrzelił swojego ojca i nigdy temu nie zaprzeczył. Jednak jego motywy były bardzo złożone i wybiegały daleko poza sprawy rodzinne. Ten trzyodcinkowy serial dokumentalny bada stan psychiczny Anthony’ego w dniach poprzedzających zdarzenia z 3 czerwca 2019 r. oraz opowiada o mentalnej i emocjonalnej podróży, którą przebył w ich następstwie.

Sonda
Lubisz oglądać kryminały oparte na faktach?

Zabiłem swojego ojca - recenzja widzów

Komentarzy na temat nowego dokumentu Netfliska nie brakuje. W internecie możemy przeczytać opinie, po których można wywnioskować, że jest to jedna z najmocniejszych historii w ostatnich latach.

"Ten mini-dokument jest bardzo bolesny. Moje serce płacze z powodu tego biednego dziecka"

"Cieszę się, żę się nie pomalowałam. To zakończenie..."

"Wzrusza i łapie za serce. Dlaczego ludzie są tacy źli?"

"Najlepszy kryminalny mini-dokument w ostatnich miesiącach. Porusza niesamowicie"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE