Pamiętacie zwyciężczynię drugiej edycji Top Model? Olga Kaczyńska promienieje na ślubnym kobiercu

2021-08-04 14:15 Ewelina Kulasza
Olga Kaczyńska
Autor: Piotr BLAWICKI/East News

Top Model to reality show, które gości na antenie TVN-u już wiele lat. Jedną z uczestniczek, która zajęła pierwsze miejsce w programie jest Olga Kaczyńska. Zwyciężczyni 2. edycji, która miała miejsce w 2011 roku zmieniła swoje życie i... stanęła na ślubnym kobiercu! Kto jest wybrankiem jej serca? Jak dziś wygląda top modelka?

Program Top Model gości w telewizji od 2010 roku. Choć wielkimi krokami zbliża się jego 10. jubileuszowa edycja, to fani i tak pamiętają poprzednich uczestników i zwycięzców show. Jedną z nich jest Olga Kaczyńska, która wygrała drugą odsłonę Top Model. Modelka od razu skradła serce widzów przed telewizorami, choć znaleźli się też tacy co krytykowali wówczas 19-latkę za widoczne dodatkowe kilogramy. Olga z odcinka na odcinek przechodziła przemianę i nie mogło być inaczej - zaszła do finału, pokonując swoje konkurentki o których również było bardzo głośno, czyli Annę Bałon i Michalinę Manios.

Dieta modelek | ESKA XD - Fit Vlog #2

Olga Kaczyńska z Top Model wzięła ślub. Kto jest jej mężem?

Wygrana w Top Model zapewniła Oldze Kaczyńskiej karierę w branży modelingu. Dziewczyna dosyć często pojawiała się na wybiegach prezentując ubrania, jednak w pewnym momencie postanowiła zrezygnować z blasku fleszy i rozgłosu. W 2015 roku zaczęła studia na warszawskim Uniwersytecie Medycznym i po kilku latach została lekarzem. Teraz jej życie zmieniło się jeszcze bardziej, ponieważ stanęła na ślubnym kobiercu. Wybrankiem jej serca jest Łukasz Samoliński, któremu 'tak' powiedziała w 2019 roku. Teraz jednak zdecydowali się zapieczętować swój związek i wzięli ślub. Olga wyglądała prześlicznie, a na jej głowie gościł wianek z drobnej gipsówki. Suknia natomiast była w kolorze białym, natomiast jej dół przepięknie się mienił.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE