Ania Bałon z Top Model - co działo się z nią po zakończeniu programu?

2020-06-09 16:22 Alicja Wójcik
Anna Bałon
Autor: Materiały Prasowe

Trudno znaleźć w Polsce fana Top Model, który nie pamiętałby Ani Bałon. Była ona uczestniczką drugiej edycji programu, która emitowana była w 2011 roku. 18-letnia wówczas Ania bardzo mocno zaskoczyła widzów Top Model. Mimo że wielu osobom wydawała się nieco infantylna, wielokrotnie pokazała prawdziwy hart ducha, a dzięki pracowitości i zawziętości doszła aż do finału programu, w którym ostatecznie zajęła drugie miejsce.

Ania Bałon z Top Model - co stało się z nią po zakończeniu programu i jak potoczyła się jej dalsza kariera? W Top Model Ania zasłynęła z dość zabawnych, bardzo szczerych wypowiedzi oraz faktu, że nie do końca dogadywała się z pozostałymi uczestniczkami. Mimo że wzbudzała skrajne emocje, bardzo mocno docenili ją jurorzy oraz eksperci zaproszeni do programu, a Bałon, pomimo paru wpadek, zaszła bardzo daleko.

Ania Bałon z Top Model - co stało się z nią po zakończeniu programu?

W Top Model Ania mogła pochwalić się niezwykle szczupłą figurą, do której, jak podkreślała, doszła ciężką pracą. Po zakończeniu drugiej edycji show media donosiły, że finalistkę Top Model dopadł efekt jojo, a Ania mocno przytyła. Bałon jednak postanowiła ponownie zadbać o sylwetkę i swoimi postępami chwaliła się między innymi w Dzień Dobry TVN, gdzie bardzo często gościła. Zarówno w programie śniadaniowym, jak i na swoim fanpage'u udzielała także porad odnośnie do odchudzania.

W międzyczasie Bałon sporadycznie brała udział także w kolejnych sesjach zdjęciowych, jednak zdecydowanie więcej czasu poświęcała na rozwój innych. Prowadziła warsztaty dla przyszłych modelek, a także kursy - Metamorfozy z Anną Bałon - gdzie, jak sama określiła, pomagała uczestniczkom 'przeistoczyć się z szarej myszki w kobietę sukcesu'. W międzyczasie Ania znalazła także miłość - związała się z przystojnym modelem, a także rozpoczęła studia dziennikarskie na jednej z warszawskich prywatnych uczelni. W 2014 roku przeszła jednak ogromną metamorfozę. Jak donosi serwis Party.pl, Bałon wyznała, że odmieniła ją wizyta w Częstochowie, gdzie pojechała wraz ze swoim ówczesnym chłopakiem. Uczestniczka Top Model wzięła udział w specjalnej mszy, podczas której przeżyła nawrócenie. Co ciekawe, niedługo po tym wyznaniu, Ania zniknęła całkowicie z mediów. Przestała udzielać wywiadów i dodawać posty w mediach społecznościowych - ostatni post na Instagramie jest z 2014 roku, a na Facebooku po dwuletniej przerwie udostępniła jedynie post z prośbą o zbiórkę pieniędzy na chorego chłopca. Mimo że przez kilka lat Bałon bardzo mocno napierała na medialna karierę, ostatecznie całkowicie porzuciła swoje plany. Być może za jakiś czas znów będzie o niej głośno?

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE