Top Model 10 - Anna Szczepańska. Kim jest uczestniczka, która otrzymała srebrny bilet?

2021-06-02 14:02 kg
Top Model
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Wielkimi krokami zbliża się dziesiąta edycja Top Model. Po raz kolejny jury w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński wybiorą uczestników, którzy mają największe szansę na karierę w świecie mody i modelingu. Po raz drugi udział w wyborze uczestników mieli również widzowie, którzy ponownie przyznali srebrny bilet. Kim jest Anna Szczepańska, która skradła serca fanów programu?

Top Model 10 - Anna Szczepańska. Top Model to program, który daje uczestnikom niepowtarzalną okazję, aby zaistnieć w świecie mody i modelingu. W show biorą oni udział w ekstremalnych pokazach mody oraz nietypowych sesjach zdjęciowych, które mają przygotować ich do pracy modela. W poprzedniej edycji Top Model najlepszy okazał się Mikołaj Śmieszek. Czy jego sukces powtórzy Anna Szczepańska, która zgarnęła srebrny bilet?

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Top Model 10 - kim jest Anna Szczepańska?

Premiera dziesiątej edycji Top Model zbliża się wielkimi krokami - nowe odcinki mają zadebiutować na antenie TVN już jesienią 2021 roku. Po raz kolejny jurorzy będą mieli możliwość wręczenia złotego biletu, dzięki któremu wybrany uczestnik trafi prosto do domu modelek i modeli. Ponownie w wyborze uczestników mieli także swój udział widzowie, którzy wręczyli srebrny bilet. Tym razem otrzymała go Anna Szczepańska, która trafiła bezpośrednio do etapu bootcampu, omijając oficjalny casting przed jurorami.

Anna Szczepańska to 30-letnia mieszkanka Krakowa, która pracuje przy produkcji teledysków muzycznych. Lubi grać w tenisa, pływa, uprawia jogę, uwielbia długie, 10-kilometrowe spacery z ukochanym psem Hermesem. Kiedyś pracowała jako modelka i marzy o tym, by powrócić do dawnego zajęcia. Poniżej znajdziecie jej zdjęcia:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE