Obi-Wan Kenobi: gdzie oglądać serial? Kiedy premiera w Polsce?

i

Autor: materiały prasowe Lucasfilm/Disney Obi-Wan Kenobi: gdzie oglądać serial? Kiedy premiera w Polsce?

Obi-Wan Kenobi: gdzie oglądać serial? Kiedy premiera w Polsce?

2022-05-27 17:41

Obi-Wan Kenobi to najnowszy serial z uniwersum Gwiezdnych wojen, którym uraczyła nas Myszka Miki. Gdzie obejrzeć serial o Mistrzu Jedi? Czy Obi-Wan Kenobi dostępny jest w Polsce? Wyjaśniamy!

Obi-Wan Kenobi powraca! Legendarny Mistrz Jedi bynajmniej nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a jego losy po wydarzeniach z "Zemsty Sithów" poznamy w serialu zatytułowanym... po prostu Obi-Wan Kenobi. Zastanawiacie się, gdzie można obejrzeć najnowszy serial z uniwersum "Gwiezdnych wojen" i czy dostępny jest on w Polsce? Mamy dobre i złe wieści. 

Obi-Wan Kenobi: gdzie oglądać serial? Kiedy premiera w Polsce?

Choć osobiście uważam, że zawsze powinniśmy zaczynać od tej dobrej wiadomości, tym razem (dla celów dramaturgicznych) zrobię wyjątek. "Obi-Wan Kenobi" to najnowszy serial platformy Disney +, który dostępny jest wyłącznie w jej bibliotece. Z uwagi na to, że serwis ten nie zadebiutował jeszcze w Polsce, obejrzenie produkcji nie jest obecnie możliwe w naszym kraju. Teraz czas na dobre wieści - długo nie będziemy musieli czekać! Polska premiera serialu "Obi-Wan Kenobi" odbędzie się bowiem 14 czerwca 2022 roku, wraz ze startem Disney + na polskim rynku.

ZOBACZ TAKŻE: Skeleton Crew - Jude Law w obsadzie! Co jeszcze wiemy o nowym serialu ze świata Star Wars?

Obi-Wan Kenobi: o czym jest serial?

Akcja serialu "Obi-Wan Kenobi" umiejscowiona została na 10 lat po wydarzeniach z "Zemsty Sithów". Zobaczymy zatem, jak tytułowy bohater radzi sobie na wygnaniu, po tym jak stracił najlepszego przyjaciela. Anakin, przechodząc na Ciemną Stronę Mocy i stając się Darthem Vaderem, pogrążył bowiem Zakon Jedi i sprowadził mrok na całą galaktykę. W swoich rolach powracają Ewan McGregor Hayden Christensen, a na ekranie towarzyszyć im będą między innymi Indira Varma ("Gra o tron"), Joel Edgerton ("Wielki Gatsby"), Kumail Nanjiani (Marvel), Rupert Friend, Sung Kang ("Szybcy i wściekli") oraz Bonnie Piesse, którą również znamy z "Zemsty Sithów".

ZOBACZ TAKŻE: Stranger Things 4 - gwiazda innego hitu Netfliksa w nowym sezonie! Rozpoznaliście Amybeth McNulty?

Sonda
Czekasz na serial "Obi-Wan Kenobi"?