The Mandalorian 3. sezon - kiedy premiera? [DATA]

i

Autor: materiały prasowe Lucasfilm/ Disney The Mandalorian 3. sezon - kiedy premiera? [DATA]

The Mandalorian i Baby Yoda powracają! Jest data premiery 3. sezonu

2022-05-27 11:16

The Mandalorian powróci do nas z nowymi odcinkami. Mamy w związku z tym dwie wiadomości - dobrą i złą. Zaczynając od dobrej (zawsze powinniśmy zaczynać od dobrej!) - poznaliśmy przybliżoną datę premiery 3. sezonu. Zła jest jednak taka, że odbędzie się ona później, niż zakładaliśmy.

The Mandalorian 3. sezon - kiedy premiera? Wreszcie poznaliśmy odpowiedź na to pytanie. Wszyscy fani Mando i Grogu (który dla mnie na zawsze pozostanie Baby Yodą) mają zatem powody do radości. Niestety ma ona w sobie ziarno goryczy, bowiem debiut jest bardziej odległy, niż się spodziewaliśmy. Kiedy nowe odcinka "Mandalorianina" trafią na Disney +?

The Mandalorian 3. sezon - kiedy premiera?

Podczas pierwszego dnia konwentu Star Wars Celebration włodarze Lucasfilm zasypali nas lawiną nowości. Doczekaliśmy się pierwszej zapowiedzi "Andora" (czyli serialowego spin-offa "Łotra 1"), ogłoszenia nowej serii z Jude'em Law w roli głównej, a także ujawnienia daty premiery nowego sezonu Mando. Wbrew powszechnym oczekiwaniom 3. sezon "The Mandalorian" złamie tradycję i nie ukaże się w sezonie jesienno-zimowym 2022. Nowe odcinki zadebiutują w bibliotece Disney + dopiero w lutym 2023 roku.

ZOBACZ TAKŻE: The Mandalorian 3 - w serialu pojawi się rasa Wookie i Chewbacca? Są pierwsze przecieki

The Mandalorian 3. sezon - co nas czeka w nowych odcinkach?

Nie ujawniono szczegółów fabularnych, jednak publiczności zaprezentowano pierwszy teaser 3. sezonu "The Mandalorian". Ten nie zawitał jeszcze w sieci, ale dzięki uprzejmości zgromadzonych wiemy mniej więcej, co się w nim znalazło. Wygląda na to, że w nadchodzących odcinkach Mando zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za złamanie mandaloriańskiej tradycji i ściągnięcie hełmu. W zapowiedzi pojawiają się też Bo-Katan (Katee Sackhoff), Greef Karga (Carl Weathers) i Baby Yoda, to znaczy Grogu.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale czerwiec 2022 - najciekawsze premiery. Netflix, HBO, Amazon, Player, Apple TV+

Sonda
Czekasz na nowe odcinki serialu "The Mandalorian"?