Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

i

Autor: materiały promocyjne Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - głowne postacie na plakacie

Gwiezdne Wojny: postacie i bohaterowie. Co oznacza to kogo uwielbiasz w filmie?

2015-12-17 16:03

Gwiezdne wojny 7 nadchodzą! Przebudzenie Mocy już wkrótce na ekranach. Mamy już nowe polskie plakaty do nowych Gwiezdnych Wojen - postacie, które je zdobią to kluczowi bohaterowie filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, w tym dwie, które zna każdy fan sagi Star Wars: Księżniczka Leia i Han Solo. My chcemy wybrać tę postać, którą fani Gwiezdnych wojen uwielbiają najbardziej. ZAGŁOSUJ w naszej sondzie!

Gwiezdne wojny - postacie i bohaterowie, których kochają widzowie

Głosuj na ulubione postacie z Gwiezdnych wojen: każdej z postaci możesz dać albo głos na TAK albo na NIE. Każdy głos na TAK to plus 1 głos, każdy głos na NIE to punkt mniej. Zobaczymy z kim będzie MOC!

Gwiezdne wojny - co o tobie mówi twój wybór?

Kogo wybrałeś? Co to o Tobie mówi? Sprawdź nasze sugestie - oczywiście żartobliwe, ale w każdej może kryć się ziarno prawdy. Napisz w komentarzach czy się zgadzasz z interpretacją!

Darth Maul
Jesteś młodym buntownikiem. Nie boisz się oceny innych, lubisz być w centrum uwagi. Twoi znajomi to idealne towarzystwo do imprezowania. No i oczywiście doceniasz dobre tatuaże!

C-3PO
Masz specyficzne poczucie humoru, twoja broń to ironia. Lubisz słowne zagadki, czytasz i oglądasz więcej niż twoi znajomi. Wybrałes bohatera z metalu ale twoim ulubionym gatunkiem muzycznym nie jest metal. Na imprezach nie zabiegasz o uwagę, ale i tak jak się odezwiesz to masz posłuch.

R2-D2
Kochasz Gwiezdne Wojny, szczególnie oryginalną trylogię. Znasz się nieźle na internecie i komputerach. Jesteś oszczędny w słowach. Zamiast imprezy raczej spotkanie z najbliższą paczką.

Han Solo
Lubisz jak się dużo dzieje, ale rzadko idziesz na żywioł. Jesteś opanowany, umiesz przewidywać i działać strategicznie, ale jednocześnie zmobilizować się i wykorzystać właściwy moment. 

Obi-Wan Kenobi
Cenisz prawdomówność i podziwiasz ludzi czynu. Jesteś zorganizowany. Potrafisz zarazić innych energią do wspólnych akcji - czy to rozrywkowych czy pomocy innym. Wolisz działać niż mówić.

Chewbacca
Gwiezdne wojny nie mają przed tobą tajemnic. Znasz wszystkie części i wszystkie postacie. Film najchętniej zobaczyłbyś jeszcze przed premierą i gdybyś miał wybrać przedpremierowy seans z Przebudzeniem Mocy czy imprezę ze znajomymi - ekipa musiałaby poczekać... albo pójść z tobą!

Bobba Fett
Należysz do najwyższej kasty fanów Gwiezdnych wojen - znasz wszystkie postacie, scenariusz i spekulacje na temat dodatkowych wątków w filmie i poza nim i doceniasz innych megafanów. Czyżbyś był graczem w Star Wars? A może byłeś na maratonie filmów? To w twoim stylu!

Luke Skywalker
Jesteś spokojny, nieco skryty, raczej masz jednego dobrego kumpla niż wielką paczkę kumpli. Znasz swoją wartość i nie musisz się z tym obnosić. Wiesz że drzemie w tobie Moc. Chociaż czasem fajnie zabłysnąć w towarzystwie... teraz jest twój czas. Wykaż się znajomością Gwiezdnych wojen a inni to docenią.

Darth Vader
Gwiezdne wojny to twoja pasja, chociaż nie znasz wszystkich zawiłości scenariusza i relacji między postaciami. Twoi znajomi to raczej osoby z charakterem, doskonale wiesz co w nich cenisz a one cenią ciebie. Zawsze wiesz co jest na topie - bo modne jest to, co lubisz ty!

Jar Jar Bings
Jesteś imprezowiczem, lubisz się śmiać i wygłupiać. Twoja paczka zawsze może polegać na twoim dobrym humorze, którym ich zarażasz. Jeżeli ktoś ma wpaść na wariacki pomysł na imprezie - to będziesz ty i w dodatku będziesz pozował do zdjęć wykonując jakiś mega numer!

Mistrz Yoda
Lubisz Gwiezdne wojny, ale bez przesadnego uwielbienia. Jesteś poukładany, a emocjonalne zachowania fanów nie są w twoim typie. Ale być może przed premierą Przebudzenia Mocy zrobisz sobie maraton poprzednich części, żeby oglądać wszystko po kolei i żeby nic ci nie umknęło.

Księżniczka Leia
Jesteś emocjonalny, współczujący i dbasz o innych. Jeżeli trzeba, staniesz w ich obronie, pocieszysz albo pomożesz. Twoi znajomi to zgrana grupa, która spędza razem czas, ale bez skłonności do dzikich imprez. Gwiezdne wojny cenisz nie za efekty specjalne tylko za scenariusz.

I co, zgadza się? ;)