Netflix kwiecień 2022

i

Autor: materiały prasowe Netflix

Netflix: najciekawsze premiery na kwiecień 2022. Co warto obejrzeć na platformie?

2022-03-29 15:56

Co ciekawego zadebiutuje na Netfliksie w kwietniu 2022 roku? Które filmy i seriale warto obejrzeć? Przejrzeliśmy listę nadchodzących premier Netfliksa i wyłoniliśmy dla was najciekawsze propozycje.

Netflix - filmy i seriale na kwiecień 2022. Które produkcje zawitają na platformie w najbliższym miesiącu? Po które tytuły zdecydowanie powinniście sięgnąć? Postanowiliśmy wyłonić dla was listę najciekawszych filmowo-serialowych premier od giganta streamingowego.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale kwiecień 2022 - Netflix, HBO, Player. Premiery i zapowiedzi

Netflix - najciekawsze premiery na kwiecień 2022

Kwiecień 2022 roku na Netfliksie to przede wszystkim powroty popularnych seriali, w tym pożegnanie jednego z największych hitów platformy. Nie zabraknie też nowości zarówno na polu serialowym, jak i filmowym. Fani horrorów, melodramatów, a także polskich produkcji Netfliksa mogą już zacierać ręce. Listę najciekawszych filmowo-serialowych premier Netlfliksa na kwiecień 2022 roku znajdziecie poniżej.

"Szkoła dla elity: Sezon 5" (serial) - 8 kwietnia 2022

Wracamy do pełnej mrocznych sekretów szkoły Las Encinas, gdzie nowy semestr oznacza nową ofiarę, nowego przestępcę i nową tajemnicę.

"Między życiem a śmiercią" (film) - 8 kwietnia 2022

Nastolatka, która straciła miłość życia w tragicznym wypadku, zaczyna wierzyć, że jej ukochany wysyła jej wiadomości zza grobu.

"Poskromienie złośnicy" (film) - 13 kwietnia 2022

Nowy polski film Netfliksa. Kiedy naukowczyni o złamanym sercu wraca na Podhale, by zacząć od nowa, jej chytry brat usiłuje przekonać ją do sprzedaży ziemi, zatrudniając przystojnego nieznajomego.

Poskromienie złośnicy

i

Autor: materiały prasowe Netflix

"Anatomia skandalu" (serial) - 15 kwietnia 2022

Wygodne życie żony wpływowego polityka zbacza z torów, kiedy na jaw wychodzi skandaliczna tajemnica, a jej mąż zostaje oskarżony o szokujące przestępstw.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale Netfliksa. Top10 produkcji, które powinniście obejrzeć

"Wybieraj albo umieraj" (film) - 15 kwietnia 2022

Dwóch przyjaciół skuszonych szansą, aby wygrać nieodebraną nagrodę pieniężną, restartuje tajemniczą grę wideo z lat 80. i odkrywa surrealistyczny świat grozy.

"Russian Doll: Sezon 2" (serial) - 20 kwietnia 2022

Nadia i Alan najpierw raz po raz przeżywali najbardziej niesamowite noce w swoim życiu, a teraz stają przed kolejną oszałamiającą egzystencjalną przygodą.

"Zadzwoń do Saula: Sezon 6: Część 1" (serial) - 20 kwietnia 2022

Pierwsza część zwieńczenia losów słynnego prawnika Saula Goodmana.

"Ozark: Sezon 4: Część 2" (serial) - 29 kwietnia 2022

Pożegnanie ze słynnym serialem Netfliksa. Zagrożeni ze wszystkich stron Marty i Wendy stają na głowie, by zadowolić kartel, FBI oraz własne dzieci i odzyskać swoje życie. 

ZOBACZ TAKŻE: Świetne seriale, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście, a POWINNIŚCIE

Sonda
Wolisz oglądać seriale, czy filmy?