Natalia Oreiro jest nie do poznania w serialu Disney+! O czym opowiada "Santa Evita"? [ZDJĘCIA]

2022-08-03 15:04 Natalia Nowecka
Natalia Oreiro jest nie do poznania w serialu Disney+! O czym opowiada Santa Evita?
Autor: materiały prasowe Disney+ Natalia Oreiro jest nie do poznania w serialu Disney+! O czym opowiada "Santa Evita"?

Natalia Oreiro gwiazdą nowego serialu Disney+. O czym opowiada "Santa Evita" i jaką metamorfozę do roli przeszła gwiazda "Zbuntowanego anioła"? Wygląda zjawiskowo!

Natalia Oreiro to legendarna urugwajska aktorka i piosenkarka, która zasłynęła rolą Milagros w telenoweli "Zbuntowany anioł". Teraz zmieniła się jednak nie do poznania, a wszystko za sprawą roli w "Santa Evita" od Disney+. Co wiemy o serialu i odgrywanej przez nią postaci?

Natalia Oreiro jest nie do poznania w serialu "Santa Evita" od Disney+

W "Santa Evita" Natalia Oreiro gra Evę Perón - ikoniczną postać, którą często porównuje się do księżnej Diany. Kobieta również angażowała się społecznie, kochały ją miliony oraz spotkała ją przedwczesna śmierć. Zmarła bowiem w wieku 33 lat, chorując na raka szyjki macicy. Eva Perón była żoną prezydenta Argentyny Juana Peróna i jednocześnie działaczką polityczną i społeczną. W serialu, u boku Natalii Oreiro, wystąpili także między innymi Diego Velázquez, Ernesto Alterio i Francesc Orella.

Santa Evita: o czym jest serial z Natalią Oreiro w roli głównej?

"Santa Evita" to ekranizacja bestsellera o tym samym tytule autorstwa argentyńskiego pisarza Tomása Eloy Martíneza i śledzi intrygującą historię zabalsamowanego ciała Evy Perón, które po jej śmierci w 1952 roku przez trzy lata pozostawało niepochowane w oczekiwaniu na budowę nigdy nieukończonego mauzoleum. Gdy w 1955 roku wojskowy zamach stanu obalił prezydenta Juana Domingo Peróna, ciało Evity było przez kolejnych 19 lat ukrywane, aby nie stało się symbolem reżimu. "Santa Evita" to zatem opowieść o zmarłej bez grobu i legendzie, która się z jej historii narodziła.

Santa Evita: gdzie oglądać serial?

Serial "Santa Evita" znajdziecie w ofercie platformy Disney+. Za jego powstanie odpowiadają Alejandro Maci w roli reżysera, oraz słynna aktorka Salma Hayek jako producentka. 

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE