Natalia Oreiro skończyła 45 lat. Tak zmieniała się przez lata gwiazda Zbuntowanego Anioła

2022-05-20 12:48

Natalia Oreiro to prawdziwa królowa latynoskich telenowel i wielka gwiazda muzyki latino. W Polsce od wielu lat ma wielu fanów, którzy śledzą jej karierę. Ci z pewnością wiedzą, że 19 maja 2022 urugwajska artystka skończyła 45 lat. Jak zmieniała się przez lata? Tak wyglądała na różnych etapach kariery.

Natalia Oreiro to prawdziwa ikona telenowel. Pod koniec lat 90. XX wieku stała się wielką gwiazdą w Polsce. Wszystko za sprawą premiery serialu Zbuntowany anioł, który odniósł w naszym kraju spektakularny sukces. Później pojawiły się kolejne telenowele z jej udziałem, na przykład Kachorra To Ja czy Jesteś Moim Życiem. Popularność w Polsce zdobyła nie tylko za sprawą seriali, ale także muzyki. Wszyscy znają piosenkę Cambio Dolor. Gwiazda była zapraszana do Polski kilka razy. Była gościem w programach talk show czy występowała na koncertach. Wszystko to działo się przez wiele lat jej kariery. Teraz Natalia Oreiro ma już 45 lat. Sprawdziliśmy, jak zmieniała się na przestrzeni lat.

ZOBACZ TAKŻE: Piosenki z kultowych telenowel. Te utwory słyszeliście w czołówkach latynoskich i tureckich seriali

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Natalia Oreiro na przestrzeni lat

Natalia Oreiro zasłynęła na całym świecie jako bardzo młoda artystka. Od tamtej pory minęło już wiele lat. 19 maja 2022 urugwajska gwiazda skończyła 45 lat. Fani mogą się zastanawiać, jak Oreiro zmieniała się na przestrzeni lat. Przygotowaliśmy małe podsumowanie. Znajdziecie je w galerii poniżej: