Disney+: co warto obejrzeć na platformie? Filmy i seriale godne uwagi

2022-06-14 10:49 Natalia Nowecka

Disney+ wkracza do Polski i wielu z was z pewnością zastanawia się, po które filmy i seriale platformy sięgnąć w pierwszej kolejności. Biblioteka będzie w końcu dość obszerna, a rozstrzał treściowy - ogromny. Od czego jednak macie nas? Dziś wyłoniłam dla was listę filmów i seriali, które warto obejrzeć na Disney+.

Disney+ już w Polsce! Myszka Miki przygotowała dla nas doprawdy pokaźną ofertę filmów i seriali, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. W bibliotece serwisu dostępne są zarówno popularne animacje Disneya, głośne blockbustery ostatnich lat, a także autorskie seriale, dotąd niedostępne w naszym kraju. Jeśli zatem zastanawiacie się, co obejrzeć na Disney+, przygotowałam dla was listę filmów i seriali, na które koniecznie powinniście rzucić okiem. Znajdziecie je w powyższej galerii.

Sonda
Czy wykupisz dostęp do Disney+?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE