Na Wspólnej:  szantaż Nicole i koszmar życiowy Mani. Nowe odcinki przyniosą sporo emocji

i

Autor: TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEWS Na Wspólnej: szantaż Nicole i koszmar życiowy Mani. Nowe odcinki przyniosą sporo emocji

Na Wspólnej: szantaż Nicole i koszmar życiowy Mani. Nowe odcinki przyniosą sporo emocji

2022-10-04 23:13

Na Wspólnej wróciło z nowymi odcinkami i potężną dawką dramatów. Mania coraz gorzej znosić będzie zachowanie rodziców, zaś Nicole nie da za wygraną i będzie walczyć o prawa do opieki nad synem. Co jeszcze wydarzy się w nadchodzących odcinkach Na Wspólnej? Sprawdziliśmy!

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który od wielu lat cieszy się uznaniem i sympatią widzów. Twórcy niejednokrotnie zaskakiwali nas poruszającymi i szokującymi wątkami, oraz licznymi zwrotami akcji. Nie inaczej będzie w nadchodzących odcinkach. Co wydarzy się w 3503, 3504, 3505 i 3506 odcinku serialu Na Wspólnej? Zdradzamy!

Na Wspólnej: szantaże i koszmary nastoletniego życia. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

W kolejnych odcinkach Na Wspólnej Nicole zacznie zaciekle walczyć o naprzemienną opiekę nad synem. Gdy Mikołaj się sprzeciwi, przypominając wszystkie jej wyskoki, kobieta najpierw zmanipuluje Honoratę, która zaproponuje jej dach nad głową, a następnie zacznie szantażować Martę. Zagrozi, że jeśli nie ułatwią jej kontaktów z dzieckiem, wszyscy dowiedzą się, że pozwalają na jego kontakty z prostytutkami. Tymczasem przed Manią pojawi się kolejny problem - rodzice nie będą chcieli puścić jej na imprezę do chłopaka. Gdy mimo wszystko tam pójdzie, Wojtek wparuje z awanturą, a zdenerwowana nastolatka wygarnie mu, że nie jest jej ojcem. To nieco przytłoczy mężczyznę, jednak nie da większych efektów i mimo usilnych prób Mani, wciąż będzie rzucał jej chłopakowi kłody pod nogi. Ciekawie rozwinie się również wątek Kuby i Karola, którzy w ramach kary za handel dopalaczami, zaczną przymusową pracę na oddziale Kamila. Wydarzenia, które się tam rozegrają, dadzą chłopcom wiele do myślenia. Szczegółowe streszczenia, dotyczące wszystkich wątków w odcinkach 3503, 3504, 3505 i 3506 serialu Na Wspólnej, prezentujemy w poniższym linku:

Na Wspólnej: gdzie i kiedy oglądać?

Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15 na antenie TVN. Nowe odcinki znajdziecie też w bibliotece Playera.

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8