Na Wspólnej: Ola wróci do serialu i znów będzie z Danielem?! TE zdjęcia nie pozostawiają złudzeń

2022-10-03 15:18 NN
Na Wspólnej: Ola wróci do serialu. Marta Wierzbicka pokazała zdjęcia
Autor: AKPA Na Wspólnej: Ola wróci do serialu. Marta Wierzbicka pokazała zdjęcia

Marta Wierzbicka wraca na Wspólną - ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich fanów serialowej Oli (a tych, jak wiemy, jest wielu). Wygląda na to, że Zimińska znów zbliży się do Daniela...

Marta Wierzbicka była niegdyś jedną z największych gwiazd Na Wspólnej. Młoda aktorka przez lata wcielała się w postać Oli Zimińskiej, na którą spadły niemal wszystkie możliwe tragedie wieku młodzieńczego - była prześladowana w szkole, przeszła okres buntu, kradła, brała narkotyki, a nawet została porwana i wywieziona za granicę. Na domiar złego jeden ukochany (Błażej) zdradził ją z jej własną siostrą, a inny (Daniel) z nauczycielką. Nic zatem dziwnego, że fani z zapartym tchem śledzili jej losy i ogarnęła ich czarna rozpacz, gdy w 2017 roku aktorka ogłosiła, że żegna się z serialem. Teraz jednak wraca, a dowodzą temu zdjęcia. Znów będzie się działo? A jakże!

Na Wspólnej: Ola wróci do serialu. Marta Wierzbicka pokazała zdjęcia

Na instagramowym profilu Marty Wierzbickiej ukazał się post, w którym widzimy zdjęcia z planu Na Wspólnej. Oznacza to tylko jedno - Ola wraca i to raczej na dłużej. Ostatni raz widzieliśmy ją przed trzema laty, gdy na chwilę pojawiła się na drugim ślubie swoich rodziców. Co zmieniło się w jej życiu i jaką będzie teraz osobą? Przekonamy się.

Na tym jednak nie koniec. InstaStories aktorki jasno sugeruje, że Ola znów (prawdopodobnie) wplącze się w relację miłosną z Danielem. 

Na Wspólnej: gdzie i kiedy oglądać?

Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do czwartkuo godzinie 20:15 na antenie TVN. Nowe odcinki znajdziecie też w bibliotece Playera.

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE