Na Wspólnej: nowa czołówka sugeruje zmiany w obsadzie serialu?

i

Autor: TVN/TOMASZ URBANEK Na Wspólnej: nowa czołówka sugeruje zmiany w obsadzie serialu?

Na Wspólnej: fani zachwyceni nową czołówką. Mają jednak jedno ALE

2022-08-26 15:07

"Na Wspólnej" doczekało się nowej czołówki. Sekwencja zachwyciła widzów, zwłaszcza, że zachowano kultową piosenkę w wykonaniu nieodżałowanego Krzysztofa Krawczyka. Internauci zwrócili jednak uwagę na pewną niepokojącą kwestię...

"Na Wspólnej" wraca po wakacjach w odmienionej wersji. Czołówka serialu znów uległa zmianie, a zarówno twórcy, jak i aktorzy, zapewniali nas, że będzie najlepszą z dotychczasowych. Nowe intro zadebiutowało przedpremierowo w sieci i z miejsca wywołało burzę. Z jednej strony widzowie zachwycają się jego nową odsłoną, przyznając, iż rzeczywiście - wygląda lepiej, niż poprzednie. Co najważniejsze - obawy publiczności okazały się niepotrzebne i kultowa piosenka w wykonaniu Krzysztofa Krawczyka nie zniknęła z czołówki "Na Wspólnej". Zabrakło za to kilku aktorów.

Na Wspólnej: nowa czołówka sugeruje zmiany w obsadzie serialu?

Choć na ekranie przewija się cała rzesza gwiazd "Na Wspólnej", zabrakło wśród nich chociażby Małgorzaty Sochy (Zuza), Anny Cieślak (Joanna Berg), Wojciecha Błacha (Wojtek) i Pauliny Chapko, czyli serialowej Elżbiety. Czy to oznacza, że wspomniani aktorzy odeszli z serialu i nie pojawią się w kolejnych odcinkach? Twórcy serialu nie odnieśli się do tych spekulacji, jednak raczej nie mamy się o co martwić. Wiemy na pewno, że Zuza, w którą wciela się Małgorzata Socha, z pewnością powróci. Życie bohaterki znacząco się skomplikuje - jeden z kierowców pracujących w jej firmie transportowej zniknie bez śladu, a na domiar złego Kamil uwikła się w romans z koleżanką z pracy.

Na Wspólnej po wakacjach: kiedy premiera nowych odcinków?

"Na Wspólnej", z zupełnie nową czołówką, zawita na ekranach naszych telewizorów już w poniedziałek 29 sierpnia 2022 roku. 

Sonda
Czy "Na Wspólnej" to najlepszy polski serial?

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Nowa czołówka Na Wspólnej. Nowi bohaterowie i piosenka Krzysztofa Krawczyka w tle