Na Wspólnej 3503, 3504, 3505, 3506 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

2022-10-06 9:14 NN
Na Wspólnej 3503, 3504, 3505, 3506 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach
Autor: TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEWS; Na Wspólnej 3503, 3504, 3505, 3506 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, którego emisja trwa już od wielu lat. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Prezentujemy streszczenie odcinków 3503, 3504, 3505 i 3506 serialu Na Wspólnej i zdradzamy szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej to popularny polski serial. Od lat widzowie z zapartym tchem śledzą życiowe perypetie bohaterów, a wymysły scenarzystów niejednokrotnie wprawiły ich w osłupienie. Teraz Na Wspólnej wraca z kolejną dawką emocji. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Co wydarzy się w 3503, 3504, 3505 i 3506 odcinku serialu Na Wspólnej? Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Na Wspólnej 3503 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3503. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Roman dostaje w pysk od żony – przez sen całował jakąś madame! Niebawem Honorata zauważa przypomnienie wyświetlone na telefonie męża, że ma on wrócić wcześniej do domu. Pełna podejrzeń przyjeżdża do mieszkania i… przyłapuje męża na schadzce z Madame Irene! Hoffer nie ma szansy wyjaśnić sytuacji - jego żona odjeżdża z tajemniczym motocyklistą… Kamil jest zły na szefową, która po stanie przedzawałowym nie przestaje pracować ze szpitalnego łóżka! Hoffer uświadamia Annie, że jeżeli nie zacznie go słuchać, nigdy nie wróci do zdrowia… Zuza też ma problemy w pracy – nie ma kontaktu z Szarkiem, który wyjechał w trasę. Wieczorem do Hofferowej przychodzi policja z informacją, że aresztowali Szarkowskiego za… przemyt narkotyków! Do Igora przychodzi roztrzęsiona matka Adama – syn uciekł po tym, jak dowiedział się o jej kłamstwach. Nowak podejrzewa, że chłopak szuka kontaktu z ojcem. Ich rozmowę słyszy Julka, która odnajduje Adama i każe mu wracać do domu. Nie zdradza chłopakowi najgorszego - matka okłamała też jego ojca mówiąc, że Adam nie jest jego synem!

Na Wspólnej 3503 - gdzie i kiedy oglądać?

3503. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 10 października 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3504 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3504. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Mania jest załamana zachowaniem rodziców. Czuje, że uwzięli się na nią i Leona! Zatroskana Kopciowa odwiedza Szulców i próbuje ich przekonać, żeby puścili córkę na imprezę do chłopaka. Wojtek, początkowo nieugięty, wpada na szatański pomysł – niech babcia pójdzie tam razem z Manią! Helenie całkiem podoba się ta propozycja, a co na to jej wnuczka?! Leśniewski spotyka się z byłą żoną u jej prawnika – Nicole domaga się naprzemiennej opieki nad synem. Mikołaj absolutnie się nie zgadza - przypomina wszystkie zachowania żony spowodowane chorobą psychiczną. Nicole jest wściekła… Jakiś czas później pojawia się u Honoraty i zapewniając, że się leczy, gra na uczuciach byłej teściowej. W końcu ta… proponuje jej dach nad głową! Kuba i Majka wracają z wypadu w góry i od razu słyszą od kumpli o aferze - jeden z sąsiadów robi awantury o hałas w ich mieszkaniu… Karol i Kuba dostają decyzję sądu, który wyznaczył im karę za produkcję i handel dopalaczami – od jutra będą sprzątać na oddziale Kamila Hoffera… Wieczorem młodzi robią imprezę, na którą wpada rozjuszony sąsiad i straszy policją!

Na Wspólnej 3504 - gdzie i kiedy oglądać?

3504. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 11 października 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3505 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3505. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Szulcowie wparowują na imprezę do Leona. Wojtek od wejścia robi aferę myśląc, że chłopak nalewa jego córce wino. Mania nie wytrzymuje - krzyczy, że Szulc nie ma prawa jej niczego zabraniać, bo… nie jest jej ojcem! Wojtek jest totalnie rozbity… Nicole wpada do swojego prawnika i donosi, że jej synek mieszka w rodzinie patologicznej! Jakiś czas później była żona Mikołaja szantażuje Martę – jeśli nie zgodzą się na jej kontakty ze Stefankiem, to wszyscy usłyszą, że ułatwiają nastoletniemu synowi kontakty z prostytutkami! Ukarani Kuba i Karol wpadają w ręce salowej Ireny, która wita ich pretensjami o spóźnienie! Sroga kobieta robi im szkolenie i obiecuje mieć ich na oku… Podczas sprzątania sali w której leży dyrektor Kolenda, Karol powstrzymuje ją przed wzięciem leku przeciwbólowego. Tłumaczy, że w jej stanie może jej zaszkodzić! Hoffer potwierdza słowa chłopaka i… jest pod wrażeniem jego wiedzy!

Na Wspólnej 3505 - gdzie i kiedy oglądać?

3505. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 12 października 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3506 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3506. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: W szpitalu Kuba i Karol poznają młodą pacjentkę - Ala ma chore serce przez… narkotyki! Podczas wspólnej rozmowy, dziewczyna nagle dostaje zapaści! Kuba biegnie po pomoc, a Karol próbuje ratować Alę. Dziewczyna trafia na intensywną terapię, a do załamanych przyjaciół dociera, jak wielkie zło mogli wyrządzić innym swoimi dopalaczami… Wojtek ma dziś nowego ucznia – Leona! Okazuje się, że to zasługa Mani, która chce, żeby ojciec w końcu przekonał się do jej chłopaka. Szulc jednak jest uparty – zaprasza Leona na jazdę… szwankującym autem! W domu Wojtek przypomina sobie o znalezionym na placu manewrowym kuponie loterii – sprawdza wyniki losowania w nadziei na cud. I cud się zdarza! Bogdan jest kompletnie rozbity odkąd dowiedział się, że aresztowano Szarka. Nie wierzy, że kumpel jest przemytnikiem narkotyków! Jednak zastanawia go dziwne zachowanie Jagody, dziewczyny Szarka… Tymczasem Joanna zostaje zaproszona przez jednego z klientów do stadniny. Mężczyzna nie ukrywa swojej sympatii do Bergowej…

Na Wspólnej 3506 - gdzie i kiedy oglądać?

3506. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 13 października 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Sonda
Oglądasz "Na Wspólnej"?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE