Na Wspólnej: strzelanina w szpitalu i Roman przyłapany na zdradzie. W nowych odcinkach będzie się działo!

i

Autor: TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEWS Na Wspólnej: strzelanina w szpitalu i Roman przyłapany na "zdradzie". W nowych odcinkach będzie się działo!

Na Wspólnej: strzelanina w szpitalu i Roman przyłapany na "zdradzie". W nowych odcinkach będzie się działo!

2022-09-28 14:15

Na Wspólnej wróciło z nowymi odcinkami i potężną dawką dramatów. Roman zacznie spędzać coraz więcej czasu z Madame Irene, a życie Kamila i Anny zawiśnie na włosku. Co jeszcze wydarzy się w nadchodzących odcinkach Na Wspólnej? Sprawdziliśmy!

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który od wielu lat cieszy się uznaniem i sympatią widzów. Twórcy niejednokrotnie zaskakiwali nas poruszającymi i szokującymi wątkami, oraz licznymi zwrotami akcji. Nie inaczej będzie w nadchodzących odcinkach. Co wydarzy się w 3499, 3500, 3501 i 3502 odcinku serialu Na Wspólnej? Zdradzamy!

Na Wspólnej: strzelaniny i domniemane zdrady. Co się wydarzy?

W kolejnych odcinkach Na Wspólnej Roman wpakuje się w nie lada tarapaty. Hoffer zacznie coraz więcej czasu spędzać z Madame Irene, co przyniesie dość zaskakujące efekty. Tak się bowiem złoży, że Honoratka powróciwszy do domu, wyczuje zapach perfum tajemniczej kobiety, a Roman - z uwagi na charakter jego znajomości z Irene - nie będzie miał jak się z tego wytłumaczyć. Tymczasem Kamila i Kolendę zbliży do siebie dość... niecodzienna sytuacja. Zrozpaczony mąż pacjentki czekającej na przeszczep serca zacznie agresywnie domagać się natychmiastowej operacji żony. Żadne tłumaczenia nie przemówią mu do rozsądku i mężczyzna wyciągnie broń. Kamil rzuci się na napastnika i choć padnie strzał, nikomu nie stanie się krzywda. Po całym zajściu Kolenda poprosi Kamila, by mówił jej po imieniu. Czy to oznacza początek kolejnego romansu? Przekonamy się. Szczegółowe streszczenia, dotyczące wszystkich wątków w odcinkach 3499, 3500, 3501 i 3502 serialu Na Wspólnej, prezentujemy w poniższym linku:

Na Wspólnej: gdzie i kiedy oglądać?

Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 20:15 na antenie TVN. Nowe odcinki znajdziecie też w bibliotece Playera.

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6