Na Wspólnej 3499, 3500, 3501, 3502 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

i

Autor: Piotr Molęcki/East News Na Wspólnej 3499, 3500, 3501, 3502 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

Na Wspólnej 3499, 3500, 3501, 3502 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

2022-09-29 8:48

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, którego emisja trwa już od wielu lat. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Prezentujemy streszczenie odcinków 3499, 3500, 3501 i 3502 serialu Na Wspólnej i zdradzamy szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej to popularny polski serial. Od lat widzowie z zapartym tchem śledzą życiowe perypetie bohaterów, a wymysły scenarzystów niejednokrotnie wprawiły ich w osłupienie. Teraz Na Wspólnej wraca z kolejną dawką emocji. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Co wydarzy się w 3499, 3500, 3501 i 3502 odcinku serialu Na Wspólnej? Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Na Wspólnej 3499 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3499. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Roman spędza czas z Irene, a Honorata wpada w oko... naczelnemu gazety "Kraj"! Honorata ma już serdecznie dość babci Eleonory! Uciążliwa sąsiadka cały czas ćwiczy grę na perkusji. Kiedy Hofferowa zjawia się u niej z interwencją, drzwi otwiera syn Eleonory – naczelny gazety "Kraj"! Kwiatkowskiemu Honorata wyraźnie wpada w oko. Tymczasem Roman, w tajemnicy przed żoną, cały czas spotyka się z Madame Irene. Z dużą przyjemnością ćwiczy z nią język francuski. Ignacy pogodzi Michała i Igę... kradzieżą?! Michał robi co może, aby odzyskać zaufanie Igi. Jednak jego starania przynoszą odwrotny skutek – wkurzona Przybysz kategorycznie domaga się, aby Michał przestał zachowywać się, jakby między nimi wszystko było w porządku! Kłótnię słyszy Ignaś. Rozgoryczony syn Michała desperacko chce zmienić tę atmosferę – dokonuje kradzieży w osiedlowym sklepiku! I daje się złapać. Roztocka triumfuje dzięki pomocy Żbika i Jana! Weronika i Agnieszka mają dziś pierwszą rozprawę w sprawie Pomorskich. Kiedy małżeństwo zjawia się przed sądem, Pomorski nagle słabnie i pada z nóg! Jego żona spokojnie wyjaśnia, że "przez pomyłkę" dała mu do wypicia napój, który on przygotował dla niej. Dzięki Darkowi wychodzi na jaw, skąd Pomorski brał silne psychotropy. Roztocka odbiera telefon z Naczelnej Rady Adwokackiej - w jej sprawie wpłynęły nowe dowody, które świadczą o jej niewinności. Dostarczył je Jan!

Na Wspólnej 3499 - gdzie i kiedy oglądać?

3499. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 3 października 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3500 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3500. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Kolenda ma problem – zrozpaczony mąż pacjentki czekającej na przeszczep serca agresywnie domaga natychmiastowej operacji żony! Dyrektorka wzywa Kamila. Jednak mężczyzna nie słucha tłumaczeń ordynatora – wyciąga broń! Kiedy wchodzący doktor Nalepa odwraca jego uwagę, a Kamil rzuca się na niego. Pada strzał. Iga rozmawia przez telefon z Martą – opowiada, że odkąd zobaczyła dwie kreski na teście, jest kompletnie rozwalona. Nie wie, że rozmowę słyszy Ignaś. Chłopiec pyta tatę, o jakim teście mogła mówić Przybysz. Brzozowski jest w totalnym szoku! Honorata z Arturem wymyślają sprytny sposób na to, jak sprawić, żeby muzyczna pasja matki naczelnego nie doprowadzała wszystkich do szału! Hofferowa coraz lepiej dogaduje się z zapatrzonym w nią Kwiatkowskim. Na dodatek, kiedy wraca do domu, czuje damskie perfumy Madame Irene! Roman nie potrafi się z tego wytłumaczyć.

Na Wspólnej 3500 - gdzie i kiedy oglądać?

3500. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 4 października 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3501 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3501. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Jarek i Eliza wyjeżdżają z dziećmi na kilka dni nad jezioro. Korzystając z "wolnej chaty", w mieszkaniu zjawiają się Cielecki i Berg. Popijając winko, mężczyźni urządzają sobie muzyczny koncert. W artystycznym szale Bogdan psuje kanapę w salonie, a Rafał łamie krzesło! Na to wszystko do Berga dzwoni Jarek. Igor z Julką przyjeżdżają pod adres, który był na pocztówkach znalezionych wśród śmieci w lesie. Otwiera im kobieta, która absolutnie nie chce ich dopuścić do swojego syna – adresata kartek. Nastolatek jednak zjawia się niespodziewanie. Chłopak dowiaduje się od Nowaka i Julki, że - wbrew temu, co mówiła mu matka – jego ojciec żyje! Kolenda nie może dojść do siebie po traumatycznej akcji z agresywnym i zdesperowanym mężczyzną, który chciał strzelić do niej i Kamila. Hoffer wspiera szefową, jak może. Wdzięczna Anna proponuje, żeby mówili sobie po imieniu. Tymczasem rozbity śmiercią żony Nalepa niszczy ekspres do kawy! W trudnych chwilach próbuje mu pomóc Daria.

Na Wspólnej 3501 - gdzie i kiedy oglądać?

3501. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 5 października 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3502 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3502. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Cielecki i Berg proszą Kasię o pomoc – chcą zrobić swoim dzieciom niespodziankę i kupić im nowe meble. Bergówna zadziwiona – jak mogą tego nie skonsultować z Jarkiem i Elizą?! Wszystko staje się jasne, gdy siada na połamanej kanapie. W tajemnicy przed skruszonymi Rafałem i Bogdanem, Kasia wymyśla sprytny plan. Kolenda ląduje na oddziale Kamila, który stwierdził u niej niewydolność układu wieńcowego. Zaleca szefowej unikanie stresu i ograniczenie obowiązków służbowych. Ta potakuje, po czym w sali chorych urządza... swój gabinet! Hoffer jest tym zdenerwowany - Anna tłumaczy swojej matce, że pracą zagłusza swoją samotność. Tymczasem Nalepa dopuszcza w końcu do siebie Darię! Iga słyszy, że Michał przez telefon rozmawia z kimś o akcie notarialnym ich domu. Podejrzewa, że Brzozowski wrócił do hazardu! W pracy Przybysz wyznaje Sławkowi, że jest w ciąży i rozważa samotne macierzyństwo. Słyszy to Michał. Wieczorem Brzozowski totalnie zaskakuje Igę!

Na Wspólnej 3502 - gdzie i kiedy oglądać?

3502. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 6 października 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Sonda
Oglądasz "Na Wspólnej"?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6