Miłość i przeznaczenie: co obejrzeć po zakończeniu serialu? TOP5 produkcji, które przypadną wam do gustu

2022-06-09 17:40

Miłość i przeznaczenie to popularna turecka telenowela, która już wkrótce zniknie z anteny Telewizji Polskiej. Jakie seriale podobne do Miłości przeznaczenia warto obejrzeć? Wyłoniliśmy dla was 5 najlepszych produkcji!

Miłość i przeznaczenie to kolejny turecki serial, który podbił serca polskich widzów. Produkcja, nakreślająca nam historię młodej kobiety imieniem Zejnep, zadebiutowała na antenie TVP pod koniec ubiegłego roku i z miejsca stała się wielkim hitem. Jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Dla tych, którym marzy się seans serialu podobnego do Miłości i przeznaczenia, wyłoniliśmy 5 tureckich seriali, które z pewnością ukoją wasze stęsknione serca. 

Miłość i przeznaczenie: co obejrzeć po zakończeniu serialu?

W naszej galerii, zamieszczonej w górnej części artykułu, znajdziecie 5 tureckich seriali, które powinniście obejrzeć, jeśli podobało wam się Miłość i przeznaczenie. To rzecz jasna tytuły oscylujące wokół tematyki miłosnej, jednak wielbiciele intryg też znajdą tu coś dla siebie. Zatem, co obejrzeć po zakończeniu serialu Miłość i przeznaczenie? Zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie!

ZOBACZ TAKŻE: Najnowsze tureckie seriale, które w Polsce byłyby hitem. Trafią do polskiej telewizji?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ