Kiedy koniec serialu Miłość i przeznaczenie? Streszczenie i data finałowego odcinka

i

Autor: materiały TVP Kiedy koniec serialu Miłość i przeznaczenie? Streszczenie i data finałowego odcinka

Kiedy koniec serialu Miłość i przeznaczenie? Streszczenie i data finałowego odcinka

2022-06-13 9:40

Miłość i przeznaczenie chyli się ku końcowi? Fani tureckiego serialu mają powody do zmartwień. Kiedy emisja ostatniego odcinka Miłości i przeznaczenia oraz co się w nim wydarzy? Sprawdziliśmy!

Miłość i przeznaczenie to popularna turecka telenowela, która zagościła na polskich ekranach w grudniu ubiegłego roku i z miejsca podbiła widzów. Jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Zdradzamy, ile odcinków ma Miłość i przeznaczenie i kiedy odbędzie się emisja finału. Czy historia Zejnep zakończy się szczęśliwie?

Miłość i przeznaczenie FINAŁ: kiedy premiera ostatniego odcinka?

Miłość i przeznaczenie chyli się ku końcowi. 140. odcinek będzie jednocześnie ostatnim i zobaczymy go pod koniec czerwca. Emisja odbędzie się w poniedziałek 27 czerwca 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Miłość i przeznaczenie FINAŁ: streszczenie. Co się wydarzy w ostatnim odcinku?

Niestety, na obecną chwilę nie udostępniono szczegółowego streszczenia ostatniego odcinka serialu Miłość i przeznaczenie. Gdy tylko takowy się pojawi, z miejsca was o tym poinformujemy. Zdradzimy wam jednak, że krążą słuchy, iż Miłość i przeznaczenie wyłamie się ze schematu tureckich telenowel i zaserwuje nam szczęśliwe zakończenie! Zejnep i Barysz wezmą długo wyczekiwany ślub. Kobieta założy również fundację, która będzie pomagała młodym ludziom, którzy są w okresie dojrzewania i potrzebują pomocy. Wiemy również, że Cemile wróci do Noh i dowie się, że jest w ciąży. Jest więc na co czekać!

ZOBACZ TAKŻE: Tureckie seriale, które nie miały szczęśliwego zakończenia. Te produkcje zakończyły się tragedią

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ