Miłość i przeznaczenie - koniec serialu tuż tuż! Jak zakończą się losy Zejnep?

Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie to turecki serial, który od grudnia 2021 roku gości na antenie Telewizji Polskiej. Produkcja opowiada losy Zejnep i Barysza i od samego początku przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Wielkimi krokami zbliża się finał telenoweli. Jak zakończy się serial znad Bosforu? Sprawdźcie szczegóły ostatniego odcinka.

Kiedy koniec serialu Miłość i przeznaczenie? Co się wydarzy w ostatnim odcinku? Tureckie seriale to prawdziwy hit ostatnich miesięcy, a nawet lat. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu kradnie serca widzów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne epizody telenoweli. Nie inaczej było w przypadku Miłości i przeznaczenia, czyli tureckiego serialu, który w grudniu 2021 roku zajął miejsce Promyka nadziei. Jak zakończą się losy Zejnep i Barysza?

ZOBACZ TAKŻE: Miłość i przeznaczenie - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie serialu

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Miłość i przeznaczenie - jak zakończy się serial?

Turecka telenowela składa się ze 138 odcinków, które są emitowane od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15 w TVP2. Ostatni z nich zostanie więc pokazany już w czerwcu 2022 roku. W finale Miłości i przeznaczenia widzowie poznają szczęśliwe zakończenie losów Zejnep i Barysza. Zakochani pokonają wszystkie przeszkody i nareszcie wezmą ślub. Z kolei Cemile wróci do Noha i dowie się, że jest w ciąży.

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE