Winnie the Pooh: Blood and Honey - Kubuś Puchatek i jego mordercza krucjata

i

Autor: Bloody Disgusting Winnie the Pooh: Blood and Honey - Kubuś Puchatek i jego mordercza krucjata

Kubuś Puchatek jako krwiożerczy morderca? Nadchodzi horror, który zrujnuje wasze dzieciństwo!

2022-05-27 10:06

Kubuś Puchatek dołącza do slasherowej ekipy! Trwają prace nad horrorem, który ukaże naszego przyjaciela z dzieciństwa w zupełnie nowym świetle. Co już wiemy o "Winnie the Pooh: Blood and Honey" i kiedy będziemy mieli szansę ujrzeć to cudo kinematografii?

Kubuś Puchatek to uroczy miś ze Stumilowego Lasu, który słynie z zamiłowania do miodku i swoich puchatych przyjaciół. Wkrótce jednak ujrzymy jego znacznie mroczniejsze oblicze, a nasz przyjaciel z dzieciństwa przeobrazi się w krwiożerczą kreaturę, mordującą na potęgę. Wyciekły bowiem informacje o realizacji horroru "Winnie the Pooh: Blood and Honey" (co śmiało możemy przetłumaczyć na "Kubuś Puchatek: Krew i Miód"). Co już wiemy o filmie?

Winnie the Pooh: Blood and Honey - Kubuś Puchatek i jego mordercza krucjata

Nadchodząca produkcja nie będzie rzecz jasna w najmniejszym stopniu związana z Disneyem. Przejście literackiego pierwowzoru autorstwa A.A. Milne'a do domeny publicznej (co nastąpiło z początkiem tego roku), umożliwiło początkującemu filmowcowi Rhysowi Frake-Waterfieldowi powołanie do życia slashera kreującego Puchatka na brutalnego zabójcę. Choć szczegóły fabularne nie zostały jeszcze ujawnione, serwis Bloody Disgusting opublikował pierwsze przecieki i kadry z filmu (znajdziecie je w galerii zamieszczonej poniżej).

W "Winnie the Pooh: Blood and Honey" zobaczymy, jak Kubuś Puchatek (z Prosiaczkiem u boku!) wyrusza na łowy i morduje na potęgę. Na obecną chwilę nie wiemy, czy okażą się oni zwyczajnie zamaskowanymi mordercami, czy też przerażającymi hybrydami ludzi i postaci z bajek. Nawet fotki, które pojawiają się w sieci, nie rozwiewają naszych wątpliwości.

ZOBACZ TAKŻE: Kultowe horrory, które każdy powinien obejrzeć. TOP10 żelaznej klasyki kina grozy

Winnie the Pooh: Blood and Honey - kiedy premiera horroru?

"Winnie the Pooh: Blood and Honey" jest dopiero na etapie produkcji (materiał trafił do montażowni), zatem dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Ujawniono jedynie, że horror trafi do dystrybucji w drugiej połowie tego roku (czyżby idealny prezent na Halloween?). Gdy tylko pojawią się bardziej szczegółowe informacje, z miejsca wam o nich doniesiemy.

ZOBACZ TAKŻE: Tak złe, że aż dobre - TOP5 najbardziej absurdalnych horrorów w dziejach

Sonda
Lubisz horrory klasy Z?

Lubisz mrożące krew w żyłach historie? Ten podcast jest dla Ciebie!

Posłuchaj historii najsłynniejszych seryjnych morderców...

Listen to "Anatolij Onoprienko - Bestia z Żytomierza cz.1" on Spreaker.