Jacob Elordi jak Elvis Presley - są pierwsze zdjęcia z planu

i

Autor: materiały prasowe HBO Max Jacob Elordi jak Elvis Presley - są pierwsze zdjęcia z planu

Gwiazdor "Euforii" jako Elvis Presley na pierwszych fotkach z planu! Jak się prezentuje?

2022-10-27 13:50

Jacob Elordi został nowym Elvisem Presleyem - do sieci trafiły pierwsze fotki z planu filmu Sofii Coppoli, w którym u boku gwiazdora "Euforii" zobaczymy Cailee Spaeny.

Dopiero co minął szum wywołany przez "Elvisa" z Austinem Butlerem w roli głównej, a wystartowały już zdjęcia do kolejnej produkcji traktującej o życiu króla rock'n'rolla. Tym razem w roli Presleya zobaczymy Jacoba Elordiego, który zachwycił widzów swoją kreacją socjopatycznego Nate'a Jacobsa w "Euforii". Jak aktor prezentuje się w charakteryzacji?

Jacob Elordi jak Elvis Presley - są pierwsze zdjęcia z planu

W przeciwieństwie do tegorocznego "Elvisa", film Sofii Coppoli koncentrować się będzie na relacji Presleya z jego żoną. Fabułę oparto na biografii Priscilli zatytułowanej "Elvis and Me", a w rolach głównych występują wspomniany już Jacob Elordi oraz Cailee Spaeny, którą mogliśmy oglądać w głośnym kryminale HBO "Mare z Easttown". 

Zdjęcia do filmu kręcone są w Toronto, a dokładna data premiery nie jest obecnie znana. Przewiduje się jednak, że do debiutu dojdzie na przełomie 2023 i 2024 roku. 

Sonda
Czy Jacob Elordi pasuje do roli Elvisa?
Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE