Najbardziej znienawidzone postacie w historii seriali. Kto wzbudzał w nas żądzę mordu?

2022-04-06 19:57 Natalia Nowecka
Oni wyjątkowo działali nam na nerwy
Autor: LFI/Photoshot/East News; Courtesy Everett Collection/East News; TAMARA ARRANZ/NETFLIX; Album Online/East News

Mieliście kiedyś tak, że oglądając jakiś serial jedna z postaci działała wam tak na nerwy, że marzyliście by możliwie jak najszybciej zginęła w męczarniach? Obstawiam, że tak i dziś wyłoniłam dla was Top of The Top najbardziej znienawidzonych postaci w dziejach telewizji.

Są takie postacie, które kochają absolutnie wszyscy. Nie ma chyba na tym świecie osoby (a przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo), która miałaby jakieś ale pod adresem Hana Solo, Frodo Bagginsa, Spider-Mana, czy nawet Dartha Vadera. Każdy kij ma jednak dwa końce i historia kina zna wiele przypadków, w których postacie były tak krwiożercze, okrutne, irytujące, czy zwyczajnie źle skonstruowane, że doprowadzały wszystkich do pasji szewskiej. Dziś postanowiłam pochylić się nad wybitnie znienawidzonymi jednostkami, które mieliśmy wątpliwą przyjemność oglądać na małym ekranie.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze plot twisty w dziejach kina. Które produkcje zszokowały nas najbardziej?

Najbardziej znienawidzone postacie w historii seriali

W poniższej galerii nie znajdziecie postaci, które po prostu nas irytowały. Jest to zbiór indywiduów tak przekoszmarnych, że nie kręciliśmy nosem widząc ich na ekranie, a pałaliśmy wręcz czystą żądzą mordu. Kogo wybitnie nienawidzili widzowie? Sprawdźcie.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej kontrowersyjne seriale. Które produkcje wybitnie rozwścieczyły widzów?

Sonda
Wolisz oglądać seriale, czy filmy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE