Euforia sezon 3 - co nowego w serialu HBO? Zendaya uchyla rąbka tajemnicy

2022-08-16 15:41 Leon Pietrzak
Zendaya
Autor: Rex Features/East News

Euforia podbiła serca widzów na całym świecie. Trzeci sezon jest na wstępnym etapie produkcji, ale już nie brakuje informacji na temat fabuły nowych odcinków. Zendaya wypowiedziała się na temat przyszłości serialu i zdradziła, jak mogą potoczyć się losy bohaterów!

Euforia - sezon 3 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji. Oglądalność pierwszej części była tak ogromna, że szybko zdecydowano się nakręcić kolejną odsłonę. To było więcej niż pewne, że zobaczymy też kontynuacje w postaci "Trójki". Wiemy już, że do obsady powróci Dominik Fike - czyli serialowy Elliot. Aktor potwierdził w programie Jimmy'ego Fallona, że pojawi się na planie. Obok niego mają wystąpić również Colman Domingo (Ali) i Nika King (mama Rue). Twórcy Euforii podkreślają, że fani zostaną zaskoczeni, a losy niektórych postaci mogą nieźle zaskoczyć. Na temat fabuły wypowiedziała się również Zendaya (Rue). Czy poprowadzenie historii w taki sposób może być interesujące?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Euforia sezon 3 - nowe odcinki będą szybciej? Serialowa Cassie daje fanom nadzieję

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Bohaterowie "Euforii" nie będą już nastolatkami?

Aktorzy nie wrócili jeszcze na plan. Od czasu nakręcenia drugiej części do trzeciej minie dobre kilka miesięcy, więc odtwórcy swoich ról zapewne zmienią się znacząco. To może być ogromnym wyzwaniem dla twórców, by pokazać nasze ulubione postacie jako nastolatków. Wiek trudno oszukać, czasem nawet pod mejkapem. Przypomnijmy, że większość obsady zbliża się już do trzydziestki! Czy to oznacza, że w kolejnych odcinkach zobaczymy bohaterów w okresie policealnym? Serialowa Rue twierdzi, że fabuła może pójść właśnie w tym kierunku.

"Myślę, że odkrywanie postaci, które ukończą liceum, będzie ekscytujące. Chcę zobaczyć, jak wygląda droga Rue do trzeźwości. Ale także jak wygląda życie innych postaci, gdy próbują dowiedzieć się, co zrobić ze swoim życiem po zakończeniu liceum i jakimi ludźmi chcą być. Tym, co było wyjątkowe w drugim sezonie, było to, że zagłębiliśmy się w inne postacie w znacznie głębszym sensie. Myślę, że możemy to zrobić ponownie w trzecim sezonie." - wspomniała Zendaya w rozmowie dla The Hollywood Reporter

Euforia sezon 3 - data premiery. Kiedy nowe odcinki na HBO?

Widzowie niecierpliwie czekają na kontynuację Euforii. Twórcy serialu oficjalnie potwierdzili, że zobaczymy kolejną odsłonę, ale nie potwierdzili jednak daty premiery. Kontynuacja ma nastąpić dopiero w 2024 roku. Zendaya podkreśliła, że to najbardziej prawdopodobny termin, ale to nie od niej zależy, kiedy tytuł trafi do biblioteki HBO.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE