Filmy i seriale, które miały być klapą, a stały się wielkimi hitami

2022-05-17 23:06 Natalia Nowecka

Którym produkcjom zwiastowano sromotną porażkę, a te zaskoczyły wszystkich i stały się wielkimi hitami? Oto 7 największych czarnych koni kina i telewizji.

Historia kinematografii zna wiele przypadków, w których twórcom wmawiano, że ich dzieło okaże się porażką, a tymczasem stało się wielkim hitem. Zdarzały się nawet przypadki, w których to reżyserzy, tudzież producenci, sami nie wierzyli w powodzenie swojego przedsięwzięcia. Które produkcje zaskoczyły wszystkich i mimo miernych szans zostały docenione na całym świecie?

Filmy i seriale, które miały być klapą, a stały się wielkimi hitami

Pisaliśmy wam już o produkcjach, którym zwiastowano sukces, a te zakończyły się druzgocącą porażką. Dziś skupimy się na drugiej stronie monety. W naszej galerii filmów i seriali, które miały być klapą, a stały się wielkimi hitami (znajdziecie ją w górnej części artykułu) wyłoniliśmy 7 produkcji, które spisano na straty zdecydowanie przedwcześnie.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej niedocenione filmy i seriale ostatnich lat. Te tytuły zasłużyły na większe uznanie

Sonda
Wolisz oglądać seriale, czy filmy?

ZOBACZ TAKŻE: Filmy i seriale, które stały się wielkimi hitami, choć wcale na to nie zasłużyły

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE