Filmy i seriale, które miały być klapą, a stały się wielkimi hitami

2022-05-17 23:06 Natalia Nowecka

Którym produkcjom zwiastowano sromotną porażkę, a te zaskoczyły wszystkich i stały się wielkimi hitami? Oto 7 największych czarnych koni kina i telewizji.

Historia kinematografii zna wiele przypadków, w których twórcom wmawiano, że ich dzieło okaże się porażką, a tymczasem stało się wielkim hitem. Zdarzały się nawet przypadki, w których to reżyserzy, tudzież producenci, sami nie wierzyli w powodzenie swojego przedsięwzięcia. Które produkcje zaskoczyły wszystkich i mimo miernych szans zostały docenione na całym świecie?

Filmy i seriale, które miały być klapą, a stały się wielkimi hitami

Pisaliśmy wam już o produkcjach, którym zwiastowano sukces, a te zakończyły się druzgocącą porażką. Dziś skupimy się na drugiej stronie monety. W naszej galerii filmów i seriali, które miały być klapą, a stały się wielkimi hitami (znajdziecie ją w górnej części artykułu) wyłoniliśmy 7 produkcji, które spisano na straty zdecydowanie przedwcześnie.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej niedocenione filmy i seriale ostatnich lat. Te tytuły zasłużyły na większe uznanie

Sonda
Wolisz oglądać seriale, czy filmy?

ZOBACZ TAKŻE: Filmy i seriale, które stały się wielkimi hitami, choć wcale na to nie zasłużyły

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE