Polskie seriale, które mogły być świetne, a okazały się klapą. 5 zmarnowanych potencjałów

2022-05-11 13:59

Polskie seriale coraz częściej nas zaskakują. W ostatnich latach ukazało się wiele produkcji w odcinkach, które swoim poziomem nie ustępują międzynarodowym hitom zza oceanu. Zdarzyło się jednak kilka wtop. Które polskie seriale miały szansę na sukces, lecz ją zmarnowały? Wyłoniliśmy dla was 5 bolesnych przykładów.

Niektóre serialowo-filmowe porażki bolą szczególnie, zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z produkcją, której zamysł zwiastował wielki hit, a wykonanie... zapewniło klapę. Które polskie seriale okazały się zmarnowanym potencjałem, choć miały szansę podbić serca widzów? Wyłoniłam dla was 5 tytułów, które wyjątkowo zawiodły odbiorców.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze polskie seriale ostatnich lat. 5 perełek znad Wisły

Polskie seriale, które mogły być świetne, a okazały się klapą

Czasem sam pomysł, choćby iście genialny, nie wystarczy. Dotkliwie przekonali się o tym twórcy 5 polskich seriali, które zapowiadały się na prawdziwe hity, a poległy z kretesem. O których produkcjach mowa? Zajrzyjcie do naszej galerii polskich seriali, które mogły być świetne, a okazały się klapą, i przekonajcie się sami (znajdziecie ją w górnej części artykułu).

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej niedocenione polskie seriale. 5 tytułów, które zasłużyły na większy rozgłos i uznanie

Sonda
Lubisz oglądać polskie seriale?

ZOBACZ TAKŻE: Polskie seriale, których nie musimy się wstydzić. TOP10 tytułów, które zachwyciły cały świat!