Polskie seriale, które mogły być świetne, a okazały się klapą. 5 zmarnowanych potencjałów

2022-05-11 13:59 Natalia Nowecka

Polskie seriale coraz częściej nas zaskakują. W ostatnich latach ukazało się wiele produkcji w odcinkach, które swoim poziomem nie ustępują międzynarodowym hitom zza oceanu. Zdarzyło się jednak kilka wtop. Które polskie seriale miały szansę na sukces, lecz ją zmarnowały? Wyłoniliśmy dla was 5 bolesnych przykładów.

Niektóre serialowo-filmowe porażki bolą szczególnie, zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z produkcją, której zamysł zwiastował wielki hit, a wykonanie... zapewniło klapę. Które polskie seriale okazały się zmarnowanym potencjałem, choć miały szansę podbić serca widzów? Wyłoniłam dla was 5 tytułów, które wyjątkowo zawiodły odbiorców.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze polskie seriale ostatnich lat. 5 perełek znad Wisły

Polskie seriale, które mogły być świetne, a okazały się klapą

Czasem sam pomysł, choćby iście genialny, nie wystarczy. Dotkliwie przekonali się o tym twórcy 5 polskich seriali, które zapowiadały się na prawdziwe hity, a poległy z kretesem. O których produkcjach mowa? Zajrzyjcie do naszej galerii polskich seriali, które mogły być świetne, a okazały się klapą, i przekonajcie się sami (znajdziecie ją w górnej części artykułu).

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej niedocenione polskie seriale. 5 tytułów, które zasłużyły na większy rozgłos i uznanie

Sonda
Lubisz oglądać polskie seriale?

ZOBACZ TAKŻE: Polskie seriale, których nie musimy się wstydzić. TOP10 tytułów, które zachwyciły cały świat!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE