filmowe polecajki

Fajne filmy na wieczór. TOP5 produkcji na poprawę humoru

2023-09-17 13:59

Wybór fajnego, rozluźniającego filmu na wieczór wcale nie jest łatwym zadaniem. W końcu w gąszczu tego typu produkcji (reklamowanych jako zabawne odmóżdżacze) bardzo trudno natrafić na coś, co nie będzie bezdennie idiotyczne i obrażające naszą inteligencję. Są jednak pewne perełki, które dziś dla was wyłoniliśmy.

Fajne filmy na wieczór - co obejrzeć na poprawę humoru? To pytanie z pewnością wielu z was zadaje sobie po długim, ciężkim dniu w pracy, lub zalegając z rodziną przed telewizorem w weekendowy wieczór. Na wasze szczęście macie nas, więc jeśli szukacie rozluźniającego filmu, który poprawi wam nastrój, ale nie skrzywdzi przy tym waszego mózgu, trafiliście we właściwe miejsce. 

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze komedie XXI wieku. Te filmy przeszły do historii

Fajne filmy na wieczór. TOP5 produkcji na poprawę humoru

W naszej galerii, która widnieje się w górnej części artykułu, znajdziecie 5 fajnych filmów na wieczór, które z pewnością poprawią wam humor. Zaznaczamy jednak, że postanowiliśmy skupić się na nieco mniej oczywistych tytułach. W końcu (chyba) każdy z nas wielokrotnie już sięgnął po "Harry'ego Pottera", czy "Dziennik Bridget Jones". Zatem, co ciekawego obejrzeć wieczorem? Sprawdźcie, co dla was wyłoniliśmy. PS: jeśli macie ochotę na dłuższe obcowanie z daną produkcją, która poprawi wam humor, koniecznie zajrzyjcie do naszego zestawienia najlepszych seriali komediowych!

Sonda
Wolisz oglądać seriale, czy filmy?