“Euforia” sezon 3: premiera dopiero za kilka lat? Pojawiły się kolejne problemy produkcyjne

i

Autor: HBO Max “Euforia” sezon 3: premiera dopiero za kilka lat? Pojawiły się kolejne problemy produkcyjne

Serialowe powroty

“Euforia” sezon 3: premiera dopiero za kilka lat? Pojawiły się kolejne problemy produkcyjne

2023-07-14 13:42

“Euforia” nie wróci do nas zbyt prędko. 2. sezon zakończył swoją emisję na początku 2022 roku i już wtedy zapowiadano, że na kontynuację przyjdzie nam trochę poczekać. Teraz sytuacja prezentuje się jednak znacznie gorzej niż dotychczas.

3. sezon “Euforii” pierwotnie zapowiadano na 2024 rok. Powodem miały być przede wszystkim napięte grafiki aktorów (w końcu mówimy tu o gwiazdach pokroju Zendayi czy Sydney Sweeney, które na brak pracy stanowczo nie narzekają). Teraz pojawiły się jednak dodatkowe okoliczności, które mogą wydłużyć czas naszego oczekiwania.

“Euforia” – sezon 3 dopiero za kilka lat? Pojawiły się kolejne problemy produkcyjne

2. sezon kręcono przez 7 miesięcy, a z 3. raczej nie będzie inaczej. Twórcy muszą wstrzelić się w okienko, gdy wszyscy aktorzy zaangażowani w produkcję będą dostępni, a teraz jeszcze na drodze stanęły im strajki. Do scenarzystów dołączyli wczoraj (13.07) aktorzy i prace nad wieloma filmami i serialami zostały wstrzymane tudzież odłożone w czasie.

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Nie wiadomo, ile potrwają strajki i jaki będzie ich finał. I choć ani HBO, ani Sam Levinson nie potwierdzili oficjalnie obsuwy w kontekście “Euforii”, zagraniczne media zakładają taki właśnie scenariusz. Dopóki trwają protesty, ekipa nie wejdzie na plan, a ponadto obecny paraliż przemysłu filmowego sprawi, że aktorzy będą mieć zwyczajnie zapchane harmonogramy i zgromadzenie pełnej ekipy będzie nie lada wyczynem. Zatem – kiedy znów zobaczymy “Euforię”? Mówi się o dwu, a nawet trzy letniej obsuwie. 3. sezon może zadebiutować nawet dopiero w 2026 roku.

“Euforia” – w 3. sezonie czekają nas zmiany

Powszechnie wiadomo, że w kolejnej odsłonie dzieła Sama Levinsona zabraknie postaci Kath, granej przez Barbie Ferreirę. Aktorka odeszła z obsady, jednak zdementowała pogłoski jakoby powodem jej decyzji miał być konflikt z reżyserem. Ponadto akcja 3. sezonu ma rozgrywać się na 5 lat po wydarzeniach z finału poprzednika (co akurat pasowałoby do całej tej produkcyjnej obsuwy).