Dom z papieru - sezon 5, odcinek 1. Kiedy na Netflix finał serialu?

2021-01-07 15:30 AW
Dom z papieru
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix screen youtube.com

Dla wszystkich fanów hiszpańskiej produkcji informacja o zakończeniu serialu była ciosem w serce. Dom z papieru błyskawicznie stał się nie tylko jedną z najchętniej oglądanych hiszpańskojęzycznych produkcji, ale także jednym z najpopularniejszych seriali Netflixa w ogóle. Co ciekawe, początki Domu z papieru nie były wcale różowe - dopiero gdy Netflix odkupił prawa do serialu i dodał go do biblioteki platformy, zyskał on gigantyczną popularność.

Dom z papieru - sezon 5, odcinek 1. Kiedy na Netflix finał serialu? Zakończenia serialu wypatrują dziesiątki fanów na całym świecie, oczekujący rozwiązania wszystkich wątków. Trzeba przyznać, że poprzedni, sezon czwarty, bardzo mocno rozbudził ciekawość widzów i zakończył się bardzo dużym clifhangerem.

Dom z papieru - sezon 5, odcinek 1. Kiedy na Netflix finał serialu?

Sezon czwarty był też bardzo emocjonalny - zwłaszcza dlatego, że twórcy serialu zdecydowali się uśmiercić Nairobi. O tym, że doczekamy się sezonu piątego, który będzie zarazem ostatnim, Netflix poinformował już w lipcu 2020, jeszcze przed ukazaniem się sezonu czwartego. Póki co dokładna data premiery finału Domu z papieru nie jest jeszcze znana. Wiadomo jedynie, że na początku sierpnia 2020 rozpoczęły się już zdjęcia do produkcji. Biorąc pod uwagę dotychczasowe przerwy między sezonami, możemy spodziewać się, że sezon piąty, który ma składać się z 10 odcinków, może trafić na Netflix w połowie 2021 roku.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE