Daniel Jaroszek tym występem rozkochał w sobie widzów. Internauci wściekli, że przegrał!

i

Autor: CANVA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Daniel Jaroszek tym występem rozkochał w sobie widzów. Internauci wściekli, że przegrał!

2023-04-01 12:22

Daniel Jaroszek ma za sobą fenomenalny występ, za który fani programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo go pokochali. Choć są zdania, że swoje zadanie spełnił idealnie, nie udało mu się wygrać odcinka. Jurorzy po raz kolejny surowo ocenili jego performans. Internauci są mocno oburzeni decyzją, którą podjęli!

Najnowszy sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo wzbudza ogromne emocje wśród fanów formatu. Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że Krzysztof Ibisz odpowiedział na zarzuty internautów, którzy byli przekonani, iż program jest ustawiony. Nie był to ostatni raz, kiedy nie byli usatysfakcjonowani wynikiem. W ostatnim odcinku programu rozrywkowego część z nich była zawiedziona werdyktem, gdyż Daniel Jaroszek ponownie nie został doceniony za swój performans. Widzowie twierdzą, że był najbliższy dobremu odwzorowaniu postaci, w którą miał się wcielić. Ich komentarze w stronę show są tym razem wyjątkowo nieprzychylne!

ZOBACZ TAKŻE: Daniel Jaroszek - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18?

Halina Mlynkova w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Daniel Jaroszek w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Przygoda Daniela Jaroszka z programem rozrywkowym rozpoczęła się nietypowo. Mężczyzna wygrał casting, dzięki któremu został jednym z uczestników. Według jurorów, w poprzednich "wcieleniach" nie radził sobie najlepiej, przez co zajmował dosyć niskie miejsca. W ostatnim odcinku wcielił się w brytyjskiego piosenkarza Blacka i zaśpiewał jego utwór "Wonderful Life". Choć według internautów jego występ był świetny, zajął zaledwie piąte miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: Halina Mlynkova się rozdwoiła. Szokujące sceny w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Daniel Jaroszek przegrał - reakcje fanów

Fani Twoja Twarz Brzmi Znajomo zgodnie oznajmili, że według nich to Daniel Jaroszek powinien wygrać ostatni odcinek programu. Choć był ich faworytem, to Julia Kamińska zwyciężyła. Komentarze internautów jasno wyraziły, że według nich 1. miejsce należało się odtwórcy Blacka.

Najlepszy wykon wczoraj, a wygrała Kamińska! Tylko ciekawe za co?

Bardzo dobre wykonanie. Co z wami jurorzy że dajecie Danielowi takie słabe oceny? Przecież to był wykon na miarę wygranej odcinka a nie w połowie stawki. Na pewno nie powinna wygrać Julka bo co prawda charakteryzacja fantastyczna i tutaj należą się ukłony ale już śpiewanie - nie. Co prawda nie było słychać Julki ale Setha również nie.

Sonda
Kto powinien wygrać odcinek?