Daniel Jaroszek

i

Autor: AKPA

Daniel Jaroszek - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18?

2023-03-10 8:44

Daniel Jaroszek będzie nową gwiazdą polskiej telewizji! Mężczyzna został nowym uczestnikiem programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W 18. edycji wystąpi w towarzystwie znanych gwiazd. Z pewnością wielu widzów będzie się zastanawiało, kim jest Daniel. Okazuje się, że może dać czadu na scenie! Co o nim wiemy?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo powraca z 18. edycją. Widzów czeka wiele zmian. Maciej Rock zastąpi Piotra Gąsowskiego w roli prowadzącego. Zmieni się także większość składu jury. Małgorzacie Walewskiej towarzyszyć będą Paweł Domagała i Robert Janowski. 18. sezon będzie też historyczny, ponieważ po raz pierwszy w historii w stawce pojawi się anonimowy uczestnik. Polsat zorganizował specjalny casting, którego celem było wyłonienie talentu i zapewnienie mu udziału w popularnym show. Zwycięzcą okazał się Daniel Jaroszek. Pokonał tłum chętnych, a więc można się spodziewać ogromnego potencjału. Czy to on będzie faworytem do zwycięstwa? Sprawdź, co wiemy o nowej gwieździe Polsatu.

Nowa uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Modelka i gwiazda filmów Bollywood

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - oto zwyciężczyni 17. edycji programu!

Daniel Jaroszek - kim jest?

Jak czytamy na stronie internetowej Polsatu, Daniel Jaroszek pasjonuje się muzyką. Gra na fortepianie i często nagrywa covery znanych utworów. Jego wielkim marzeniem jest ukończenie szkoły CVT w Kopenhadze. Aktualnie mieszka w Krakowie i pracuje w branży paliwowej. Jest też głównym wokalistą w zespole Capri New Beat, który gra na weselach i innych evenatach. Twoja Twarz Brzmi Znajomo ma odmienić jego życie, a do udziału namówiła go jego partnerka Kasia.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - uczestnicy

  • Oskar Cyms
  • Krzysztof Ibisz
  • Natalia Janoszek
  • Daniel Jaroszek
  • Julia Kamińska
  • Katarzyna Kołeczek
  • Daria Marcinkowska
  • Piotr Stramowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE