Halina Mlynkova się rozdwoiła. Szokujące sceny w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

i

Autor: Polsat

TTBZ

Halina Mlynkova się rozdwoiła. Szokujące sceny w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

2023-03-31 11:25

Dwie Halinki Młynkowe na jednej scenie? Takie cuda tylko w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tak się zakończył występ Kasi Kołeczek, która wylosowała utwór zespołu Bratanki i pięknie wyśpiewała znany całej Polsce przebój "W kinie w Lublinie Kochaj mnie”.

Występ Kasi Kołaczek w Twoja Twarz Brzmi Znajomo zakończył się naprawdę niespodziewanie. Gwiazda wystąpiła jako Halina Mlynkowa, śpiewając jedną z kultowych piosenek zespołu Bratanki "W kinie w Lublinie". Zakończenie tego performansu było naprawdę niespodziewane, gdyż do wokalistki dołączyła postać, za którą się wcielała! Wejście oryginału na scenę okazało się niezwykle wzruszające dla obu pań, a to jeszcze nie koniec niespodzianek, bo Halinka Mlynkova usiadła potem w jury i oceniła występ Kasi.

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - uczestnicy i jurorzy. Kto bierze udział w 18. edycji?

Halina Mlynkova w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Chciałam bardzo podziękować za zaproszenie. Wszystkim wam gratuluję. Jesteście wszyscy niesamowici, że się w ogóle porywacie na coś tak ogromnego. Zawsze was podziwiam, jak to oglądam, ze jesteście w stanie tak szybko przygotować i tak perfekcyjnie. Wielkie brawa dla wszystkich - wyznała Halina Mlynkova.

Następnie przeszła do oceny występu Kasi.

Ja miałam wrażenie, że cofnęłam się o 20 lat. Zbyszek Książek, który napisał tekst, zrobił to specjalnie, żeby to był taki językołamacz. natomiast ty byłaś cudowna. Pamiętam siebie dokładnie taką. Byłaś cudna absolutnie. Dziękuję!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawił się na antenie Polsatu ponad 8 lat temu i od razu zdobył liczne grono wiernych fanów. Fanpage programu ma ponad 393 tysięcy obserwujących, a dla portali internetowych metamorfozy gwiazd to wciąż jeden z gorętszych tematów. W trakcie emisji show od pierwszego odcinka Polsat jest niezmiennie liderem rynku w obu grupach audytoryjnych. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to produkcja, o udziale w której marzy niejeden artysta. Dołączenie do grona uczestników jest nobilitacją i szansą na zdobycie choreograficznych. Dotychczas w show uczestniczyło ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej.