Ant-Man i Osa: Kwantomania - o czym opowie nowy film Marvela? Zwiastun, fabuła, obsada i data premiery

i

Autor: materiały prasowe Disney Ant-Man i Osa: Kwantomania - o czym opowie nowy film Marvela? Zwiastun, fabuła, obsada i data premiery

Czy Kang dorówna grozą Thanosowi? „Ant-Man i Osa: Kwantomania” pokaże nam jego prawdziwe oblicze

2023-01-10 15:14

„Ant-Man i Osa: Kwantomania”, czyli w skrócie „Ant-Man 3”, to kolejna odsłona solowych przygód Scotta Langa, która – jeśli wierzyć zapowiedziom – ma mieć niebagatelne znaczenie dla przyszłości uniwersum i rozwinąć postać Kanga – nowego wielkiego złola.

„Ant-Man i Osa: Kwantomania” otworzy 5. fazę Kinowego Uniwersum Marvela, a przy okazji na dobre wprowadzi do niego Kanga. Tego Kanga, który pojawił się pod koniec pierwszego sezonu „Lokiego”, i który dla nowej ery MCU ma być tym, czym dla poprzedniej był Thanos. Czy tajemniczy złoczyńca dorówna poprzednikowi? Przedsmak otrzymamy już za kilka tygodni, tymczasem rzućcie okiem na nowy zwiastun.  

„Ant-Man i Osa: Kwantomania” w kolejnej zapowiedzi – o czym opowie film?

„WandaVision”, „No Way Home” i „Multiverse of Madness” były zaledwie przystawką, teraz wjeżdża główne danie. „Ant-Man i Osa: Kwantomania” ma porządnie wprowadzić nas w temat multiwersum, będący głównym motywem nowej ery Marvela (stąd nazwa Multiverse Saga). W trakcie seansu Scott Lang, Hope, Hank, Janet i nawet Cassie (córka Scotta) przemierzą kwantowy świat, gdzie zmierzą się z nieznanymi dotąd stworzeniami. Ponadto zostaną zmuszeni do przekroczenia granic tego, co dotychczas uważali za możliwe, stając oko w oko z samym Kangiem. Nowy zwiastun zapowiada, że działo się będzie dużo, ale na ile film spełni związane z nim oczekiwania i zachwyci fanów Marvela? Przekonamy się wkrótce.

„Ant-Man i Osa: Kwantomania” – kiedy premiera?

W roli głównej powróci oczywiście Paul Rudd, a na ekranie towarzyszyć mu będą Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Kathryn Newton (przejmująca rolę Cassie po Emmie Fuhrmann, która oglądaliśmy w „Endgame”) oraz Jonathan Majors w roli Kanga. Za kamerą stanął Peyton Reed, a premiera odbędzie się już 17 lutego 2023 roku.

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE