Marvel – te seriale ukażą się później, niż zapowiadano

i

Autor: materiały prasowe Marvel – te seriale ukażą się później, niż zapowiadano

Marvel zalicza kolejne opóźnienia. Aż trzy seriale nie ukażą się zgodnie z planem

2023-01-10 12:51

Kinowe Uniwersum Marvela już wkrótce wejdzie w 5. fazę, w której czeka nas nie tylko szereg filmów, ale też seriali. Nie wszystkie jednak ukażą się zgodnie z planem. Na które produkcje przyjdzie nam poczekać nieco dłużej?

Marvel nie zwalnia tempa i już wkrótce czeka nas kolejna (trzecia już) przygoda ze Scottem Langiem, aka Ant-Manem, która tym razem będzie miała niebagatelny wpływ na kinowe uniwersum. W 5. fazie MCU nie zabraknie też oczywiście seriali – przed nami między innymi spin-off „WandaVision”, opowieść o jednej z antybohaterek „Hawkeye’a”, oraz tajemniczy projekt, w którym powróci znany i uwielbiany Nick Fury. Niestety mamy też złe wieści – aż trzy z seriali Marvela zaliczyły obsuwy, w tym jeden dość mocarną.

Marvel – te seriale ukażą się później, niż zapowiadano

W 2023 roku mieliśmy zobaczyć siedem seriali Marvela, ale wygląda na to, że liczba ta mocno się skurczyła. Według najnowszych doniesień aż trzy seriale ukażą się z opóźnieniem, a są to kolejno „Echo”, drugi sezon „A gdyby…?” oraz „Agatha: Coven of Chaos”. Pierwszy z nich miał ukazać się na przełomie wiosny i lata, lecz został przełożony na początek 2024 roku. Drugi, który początkowo miał debiutować jeszcze w 2022 roku, zaliczył kolejny poślizg i powróci dopiero w 2024 roku. Największą spóźnialską okazała się jednak Agatha Harkness, która zawita na naszych ekranach dopiero w 2025 roku (ponoć jeszcze po premierze nowego „Daredevila”).

Marvel – seriale na 2023 rok. Jakie premiery przed nami?

Co zatem zobaczymy w tym roku? Przed nami drugi sezon uwielbianego przez widzów „Lokiego”, a także „Tajna Inwazja”, w której powrócą Nick Fury i jego przyjaciele Skrulle, „Ironheart” o Riri Williams, którą mieliśmy okazję poznać w drugim „Black Pantherze”, oraz „X-Men 97”, czyli kontynuacja kultowej animacji z lat 90.

To rzecz jasna tylko seriale. W skład 5. fazy MCU wejdzie też wiele filmów, a pierwsze z nich zadebiutują właśnie w tym roku. Szczegółową rozpiskę premier Marvela na sezon 2023 znajdziecie pod tym linkiem.

Jak dobrze znasz seriale Marvela? QUIZ dla fanów trykociarzy Domu Pomysłów

Pytanie 1 z 10
Matt Murdock aka Daredevil nocą był superbohaterem, za dnia zaś...
Seriale Marvela - quiz
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE