Co poszło nie tak w Wednesday? Zobaczcie zabawne wideo z wpadkami z planu

i

Autor: VLAD CIOPLEA/NETFLIX Co poszło nie tak w "Wednesday"? Zobaczcie zabawne wideo z wpadkami z planu

Co poszło nie tak w "Wednesday"? Zobaczcie zabawne wideo z wpadkami z planu

2022-12-13 15:43

"Wednesday" to nowy wielki hit Netfliksa, zatem nic dziwnego, że streamer robi, co może, by podtrzymać nasze zainteresowanie. Tym razem w sieci pojawiło się zabawne wideo z wpadkami z planu. Przy których scenach aktorzy nie mogli powstrzymać się od śmiechu?

"Wednesday" rozbiła bank na Netfliksie i rozkochała w sobie miliony widzów na całym świecie. Użytkownicy serwisu tłumnie śledzili przygody młodej Addamsówny, a choć oficjalna decyzja o przedłużeniu na drugi sezon nie zapadła, jest to raczej kwestią czasu. Zanim do tego dojdzie Netflix korzysta z innych chwytów, by powszechna miłość i atencja okazywana odgrywanej przez Jennę Ortegę bohaterce nie zmalały. Tym razem podrzucili nam zakulisowe wideo, na którym widzimy wpadki i wygłupy aktorów na planie zdjęciowym.

Co poszło nie tak w "Wednesday"? Zobaczcie zabawne wideo z wpadkami z planu

"Wednesday" to pierwsza produkcja osadzona w świecie rodziny Addamsów skupiająca się wyłącznie na tytułowej latorośli Morticii i Gomeza. Niesforna i ekscentryczna Wednesday trafia tu do Akademii Nevermore - specjalnej szkoły z internatem, do której w młodości uczęszczali jej rodzice, i która kryje w sobie wiele morderczych zagadek. Co zaś zobaczymy w kontynuacji? Czas pokaże.

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3