BRIDGERTONOWIE: streszczenie poprzednich sezonów. Co trzeba pamiętać przed nowymi odcinkami?

i

Autor: Netflix BRIDGERTONOWIE: streszczenie poprzednich sezonów. Co trzeba pamiętać przed nowymi odcinkami?

Netflix

“Bridgertonowie”: co musicie pamiętać z poprzednich sezonów? Oto szybka powtórka przed nowymi odcinkami

2024-05-16 11:40

“Bridgertonowie” zmierzają do nas z kolejnym, trzecim już sezonem i choć wielu z was zapewne planuje porządny rewatch, wiemy, że są też tacy, którzy nie pogardziliby po prostu krótkim streszczeniem. Jeśli należycie do tej drugiej grupy, to trafiliście pod właściwy adres.

BRIDGERTONOWIE: szybkie streszczenie poprzednich sezonów

“Bridgertonowie” to adaptacja serii romansideł autorstwa Julii Quinn. W pierwszym sezonie skupialiśmy się na miłosnych perypetiach Daphne Bridgerton, która ostatecznie poślubiła Simona, księcia Hastings, któremu urodziła syna. W drugiej serii obserwowaliśmy motyw enemies to lovers w wykonaniu Anthony’ego Bridgertona i Kate Sharmy (oni również ostatecznie się pobrali), a także śledziliśmy zmagania Eloise Bridgerton w odkryciu tożsamości Lady Whistledown. Dziewczyna ostatecznie, ku swemu przerażeniu, zrozumiała, że słynną plotkarą jest jej najlepsza przyjaciółka Penelopa Featherington.

I to właśnie na postaci Penelopy, od lat beznadziejnie zakochanej w Colinie Bridgertonie, skupimy się w 3. sezonie. A jeśli nasze krótkie streszczenie poprzednich odcinków nie jest dla was wystarczające, podsyłamy materiał wideo Netflixa, w którym sama Lady Whistledown opowie wam o najważniejszych szczegółach, które musicie pamiętać przed premierą nowego sezonu.

BRIDGERTONOWIE – premiera 3. sezonu już wkrótce

Trzeci sezon “Bridgertonów” podzielił los innych popularnych seriali Netflixa i ukaże się w dwóch częściach. Pierwsza pojawi się w ofercie serwisu już 16 maja, na drugą przyjdzie nam zaś poczekać do 13 czerwca.

SPRAWDŹ TEŻ: “Bridgertonowie”: oto wszystko, co musicie wiedzieć o 3. sezonie. Zwiastun, premiera, fabuła i obsada

“Bridgertonowie” – jak dobrze pamiętasz poprzednie sezony?

Pytanie 1 z 8
Podczas swego debiutu Daphne Bridgerton zyskała tytuł diamentu sezonu:
Bridgertonowie QUIZ: jak dobrze pamiętasz poprzednie sezony? Nie spraw zawodu Lady Whistledown!
Aktorzy, którzy posunęli się za daleko! Robili DZIWNE RZECZY dla roli | To Się Kręci #33