„Batman”: kultowa animacja trafi do HBO Max! Kiedy premiera w serwisie?

2023-01-24 12:44 Natalia Nowecka
Batman – kiedy premiera animacji w HBO Max?
Autor: Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News Batman – kiedy premiera animacji w HBO Max?

Dobre wieści dla fanów DC Comics – „Batman: The Animated Series” trafi wreszcie do streamingu, a na premierę nie przyjdzie nam długo czekać.

„Batman: The Animated Series” to emitowany w latach 1992-1995 kultowy serial superbohaterski, który dla wielu był pierwszą stycznością ze światem herosów w trykotach, a już zwłaszcza tych od DC. Produkcję okrzyknięto jedną z najlepszych animacji w dziejach, a kreacja Jokera z głosem Marka Hamilla po dziś dzień uznawana jest za jedną z najlepszych interpretacji Księcia Zbrodni, jakie widział ekran.

Choć platforma HBO Max należy do Warnera, serial „Batman: The Animated Series” nie był dotychczas dostępny za jej pośrednictwem. To się wkrótce zmieni.

„Batman” – kiedy premiera animacji w HBO Max?

„Batman: The Animated Series” liczy łącznie 85 odcinków, składających się na cztery sezony. Całość trafi do oferty HBO Max już 15 lutego 2023 roku.

„Batman” – o czym opowiada animacja?

W „Batman: The Animated Series” śledzimy rzecz jasna losy Mrocznego Rycerza z Gotham City, któremu głosu użycza Kevin Conroy. Nietoperz walczy tu z kryminalnym elementem Gotham City, w każdym odcinku mierząc się z innym przeciwnikiem. Na jego drodze stają między innymi wspomniany Joker, Riddler, czy Poison Ivy. W ramach ciekawostki wspomnę, że gdyby nie ta animacja, prawdopodobnie nigdy nie poznalibyśmy postaci Harley Quinn.

Sonda
Kto był najlepszym Batmanem?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE