365 dni: Blanka Lipińska napisze kolejną część! Kiedy premiera?

i

Autor: AKPA 365 dni: Blanka Lipińska napisze kolejną część! Kiedy premiera?

365 dni: Blanka Lipińska napisze kolejną część! Kiedy premiera?

2022-09-26 18:39

Blanka Lipińska nie próżnuje. Popularna polska pisarka zapowiedziała w najnowszym wywiadzie, że kontynuacja serii "365 dni" ujrzy światło dzienne. Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Czy nam się to podoba, czy nie, Blanka Lipińska to obecnie jedna z najpopularniejszych pisarek w Polsce. Jej seria "365 dni" od lat cieszy się olbrzymią popularnością do tego stopnia, że wszystkie trzy odsłony doczekały się ekranizacji, z czego dwie od samego Netfliksa. To jednak nie koniec naszej przygody z Laurą, Massimo i Nacho - Lipińska potwierdziła bowiem, że pracuje nad 4. częścią.

365 dni: Blanka Lipińska napisze kolejną część

Pisarka niestety nie ujawniła fabuły 4. części "365 dni", skupiła się zaś na opisywaniu procesu twórczego. Niczym polski George R. R. Martin, Blanka Lipińska pisze książkę od dobrych kilku lat. W rozmowie z Party.pl przyznała, że kontynuacja serii erotyków powstaje, choć czasem trudno znaleźć jej czas na pracę. 

Ja napisałam czwartą część trylogii! Będzie, tak, ale kiedy, nie wiem… Zaczęłam ją 5 lat temu, proces trwa! Jestem szczęśliwa. Plany są, ale jak jesteś szczęśliwy, to proces twórczy jest tak trudny, bo masz tyle ciekawszych rzeczy do roboty. Od dwóch miesięcy zbieram się do skończenia "czwórki" - wyznała Blanka Lipińska.

Czy czwarta część książki oznacza, że zobaczymy też kolejną odsłonę filmową? Na ten moment Blanka Lipińska milczy, a i od Netfliksa nie usłyszeliśmy żadnej deklaracji. 

Sonda
365 dni - powinna postać 4. część?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7