Zapomnijcie o "365 dni". Oto 5 naprawdę DOBRYCH filmów erotycznych

2022-04-08 22:01 Natalia Nowecka
TOP5 najlepszych erotyków
Autor: Mary Evans Picture Library/ East News

Jeśli marzy wam się seans "365 dni" bądź jego nadchodzącej kontynuacji, lepiej sobie darujcie i obejrzyjcie coś NAPRAWDĘ PORZĄDNEGO. Kino erotyczne ma wam bowiem o wiele więcej do zaoferowania i dziś wyłoniłam dla was 5 tytułów, które tego dowodzą.

"365 dni" to gniot, który jakimś cudem wybił się do mainstreamu i stał się międzynarodowym hitem. Podobnie było w przypadku bezpłciowej serii "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i istnego koszmaru w postaci "After". Jeśli zatem po seansie wspomnianych potworków zaczęliście wątpić, że kino erotyczne ma wam cokolwiek do zaoferowania, z chęcią wyprowadzę was z błędu.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej traumatyzujące filmy w dziejach kina. Po ich obejrzeniu już nigdy nie będziesz tym samym człowiekiem

Filmy erotyczne, które warto obejrzeć

Filmy o seksie nie muszą być wulgarne, szkodliwe i toksyczne, niezależnie od tego, co usiłują wmówić wam Blanka Lipińska i Anna Todd. Kino erotyczne może być angażujące, wysublimowane i (nomen omen) głębokie. Na dowód swoich twierdzeń, wyłoniłam dla was 5 erotyków, które naprawdę zasługują na waszą uwagę. Znajdziecie je w poniższej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze plot twisty w dziejach kina. Które produkcje zszokowały nas najbardziej?

Sonda
Lubisz oglądać filmy erotyczne?

Oferty seksem podszyte składa też czasami Albert. Oczywiście w ramach swojej kultowej WKRĘTARKI :)

Posłuchajcie!

Listen to "Oferta" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE