Blanka Lipińska - wiek, książki, Baron, kiedyś, Instagram, film. Co musicie wiedzieć?

2022-05-10 13:17
Blanka Lipińska
Autor: wbf

Za sprawą swoich bestsellerowych powieści Blanka Lipińska stała się jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Pisarka regularnie bryluje na salonach, a jej wypowiedzi w wywiadach odbijają się szerokim echem. Jeśli szukacie najważniejszych informacji na jej temat, takich jak wiek czy tytuły książek, dobrze trafiliście. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć.

Blanka Lipińska - wiek, książki, Baron, kiedyś, Instagram, film: te informacje na temat polskiej pisarki szczególnie mocno grzeją polskich internautów. Chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że Blanka Lipińska jest dziś jedną z największych polskich gwiazd. Pisarka chętnie udziela wywiadów, nierzadko zahaczając o tematy związane z jej życiem prywatnym, a napisane przez nią książki z serii 365 dni okazały się wielkim hitem na całym świecie. Dzieło literackie Lipińskiej przetłumaczono na kilkadziesiąt języków, a nakręcony na podstawie jego drugiej części film jest aktualnie największym hitem na platformie Netflix. Sprawdźcie, co koniecznie musicie wiedzieć o autorce hitowych erotyków.

Blanka Lipińska - wiek

Ile lat ma Blanka Lipińska? Odpowiedź na to pytanie szczególnie mocno interesuje użytkowników sieci. Nie jest tajemnicą, że Blanka Lipińska urodziła się 22 lipca 1985 roku. To oznacza, że w 2022 roku będzie świętować 37. urodziny.

Blanka Lipińska - książki

Prawdziwą popularność Blance Lipińskiej przyniosły napisane przez nią książki. Pisarka jest autorką cieszących się uznaniem na całym świecie erotyków: 365 dni, 365 dni: Ten dzień oraz Kolejne 365 dni.

Sonda
Czekacie na "Kolejne 365 dni"?

Blanka Lipińska - Baron

Co łączy pisarkę z muzykiem? Blanka Lipińska i Baron byli parą przez osiem miesięcy. Celebryci potwierdzili łączące ich uczucie, zamieszczając wspólne zdjęcie z opisem: "A teraz płoń internecie" w marcu 2020 roku. I choć do rozstania doszło w październiku tego samego roku, pisarka wciąż jest wypytywana o swojego eks. Oliwy do ognia dolewa fakt, że autorka 365 dni pracuje nad filmem poświęconym płomiennemu związkowi pisarki z gitarzystą rockowym. Brzmi znajomo?

Blanka Lipińska - kiedyś

Internautów zastanawia też, jak kiedyś wyglądała Blanka Lipińska. Lata temu pisarka była brunetką i pozowała na okładce magazynu Na topie. Zdjęcia z tamtego okresu bez problemu można znaleźć w sieci.

Blanka Lipińska - Instagram

Instagram Blanki Lipińskiej to miejsce, gdzie fani mogą kontaktować się z pisarką. Autorka bestsellerowych erotyków często odpowiada na wiadomości prywatne i przemawia do obserwujących za pośrednictwem funkcji stories.

Blanka Lipińska - film

Filmy na podstawie powieści Blanki Lipińskiej to międzynarodowe hity. Pod koniec kwietnia swoją premierę miała produkcja 365 dni: Ten dzień z Anną-Marią Sieklucką i Michelem Morrone w rolach głównych. Film jest aktualnie największym hitem platformy Netflix. 

Bryska o płycie, Sanah i filmie 365 dni. Ten dzień. Nagrała do niego piosenkę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze