Olimpiada Tokio 2021. Polka pokazała, jak wygląda jedzenie na igrzyskach. Internauci podzieleni

2021-07-21 10:44
Olimpiada Tokio 2021. Polka pokazała, jak wygląda jedzenie na igrzyskach. Internauci podzieleni
Autor: Canva/Screen twitter: Aneta Konieczek Olimpiada Tokio 2021. Polka pokazała, jak wygląda jedzenie na igrzyskach. Internauci podzieleni

Igrzyska olimpijskie w Tokio rozpoczną się już za kilka dni. Do sieci regularnie trafiają zdjęcia, które pokazują, jak IO wyglądają "od środka". Ostatnio jedna z naszych reprezentantek pokazała posiłek, który otrzymała w Japonii. Zdjęcie wzbudziło sporo emocji wśród internautów.

Olimpiada Tokio 2021. Polka pokazała, jak wygląda jedzenie na igrzyskach

Igrzyska olimpijskie zbliżają się wielkimi krokami. W oczekiwaniu na rozpoczęcie zawodów kibice śledzą relacje sportowców z Japonii w mediach społecznościowych. A tych nie brakuje! W zeszłym tygodniu można było zobaczyć, jak wygląda stołówka olimpijska. Wideo z wnętrza pokazała Zofia Klepacka. W sieci pojawiły się również fotografie łóżek, na których będą spać sportowcy. Okazało się, że są one z... tektury. Więcej możecie przeczytać tutaj:

Łóżka z tektury w Tokio, by nie dochodziło do ZBLIŻEŃ? Sportowcy już je wypróbowali [ZDJĘCIA, WIDEO]

Materiał Partnera

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, w 2021 roku obchodzi Jubileusz 65-lecia. To #WielkieChwile nie tylko dla spółki, lecz także dla wszystkich miłośników sportu i kultury, którzy wiedzą, że ta znana Polakom firma była, jest i będzie największym mecenasem obu dziedzin życia.

Piotr Lisek i jego podróż do Japonii

Kolejny dzień przyniósł nam następną relację. Tym razem w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie posiłku, jaki otrzymali sportowcy w Tokio. Fotografią pochwaliła się nasza reprezentantka Aneta Konieczek. Na zdjęciu widzimy m.in. dwa kiwi, dwie małe parówki, pancake'a oraz butelkę wody mineralnej.

Kolejna aktualizacja: jedzenie w wiosce sportowców w Zao Bodaria wygląda świetnie - napisała biegaczka na końcu zdania umieszczając roześmianą buźkę.

Zdjęcie polskiej sportsmenki wywołało sporo emocji i komentarzy.

"Jesteście w szpitalu?"; "Jak to śniadanie to nie jest źle", "Kiwi na śniadanie to dla mnie przekąska" - piszą m.in. internauci w komentarzach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze