IO w Tokio 2021: Klepacka pokała wygląd olimpijskiej stołówki. Jak w kryminale

i

Autor: Canva/Screen Facebook: Zofia Klepacka IO w Tokio 2021: Klepacka pokała wygląd olimpijskiej stołówki. "Jak w kryminale"

IO w Tokio 2021: Klepacka pokazała wygląd olimpijskiej stołówki. "Jak w kryminale"

2021-07-14 14:44

Igrzyska Olimpijskie w Tokio coraz bliżej! Do Japonii dotarła niedawno kolejna grupa naszych reprezentantów. Wśród nich Zofia Klepacka, która na swoim profilu na Facebooku zamieściła filmik z olimpijskiej stołówki. Jej wygląd podsumowała krótkim zdaniem: "Jak w kryminale".

IO w Tokio 2021: Klepacka pokała wygląd olimpijskiej stołówki. "Jak w kryminale"

Do rozpoczęcia igrzysk olimpijskich w Tokio pozostał nieco ponad tydzień. Do Japonii wyleciała niedawno druga grupa polskich sportowców, którzy w poniedziałek otrzymali nominacje olimpijskie oraz złożyli przysięgę. Wśród naszych reprezentantów w Tokio jest już Zofia Klepacka. Po przyjeździe do Japonii sportsmenka udała się do stołówki na posiłek. W mediach społecznościowych zamieściła krótkie nagranie, w którym porównała wspomniane miejse z ... zakładem karnym.

Prawie jak w kryminale, słuchawki tylko brakuje - słyszymy w zamieszczonym na Facebooku filmiku.

Klepacką po raz pierwszy w Tokio 2021 będziemy mogli zobaczyć w niedzielę, 25 lipca. Jeśli nasza reprezentantka zawalifikuje się do wyścigu finałowego, to o medale powalczy 31 lipca.

Raport z Anteny 14.07

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?