Łóżka z tektury w Tokio, by nie dochodziło do ZBLIŻEŃ? Sportowcy już je wypróbowali [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-07-21 10:26
Łóżka z tektury w wiosce olimpijskiej w Tokio. Jeden ze sportowców już je wypróbował
Autor: Canva/Screen twitter: Paul Chelimo Łóżka z tektury w wiosce olimpijskiej w Tokio. Jeden ze sportowców już je wypróbował

Olimpiada w Tokio zbliża się coraz większymi krokami. W związku z tym w sieci pojawia się coraz więcej zdjęć z Japonii. Ostatnio uwagę przykuły łóżka, które mają być wykonane z tektury. Sportowcy zastanawiają się, czy celem jest to, by zawodnicy unikali współżycia podczas igrzysk olimpijskich. Jeden z nich już zdążył przetestować leżankę.

Olimpiada w Tokio. Tekturowe łóżka w Tokio. To po to, by sportowcy unikali zbliżeń?

Do startu igrzysk olimpijskich w Tokio pozostało już tylko kilka dni. W sieci można zobaczyć coraz więcej fotografii, które zdradzają nam, jak wyglądają IO "od kuchni". Ostatnio pisaliśmy o Zofii Klepackiej, która na swoim profilu na Facebooku zamieściła wideo ze stołówki. Określiła je krótkim zdanie: "jak z kryminału". Wideo możecie oglądnąć w tym materiale:

IO w Tokio 2021: Klepacka pokazała wygląd olimpijskiej stołówki. "Jak w kryminale"

Materiał Partnera

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, w 2021 roku obchodzi Jubileusz 65-lecia. To #WielkieChwile nie tylko dla spółki, lecz także dla wszystkich miłośników sportu i kultury, którzy wiedzą, że ta znana Polakom firma była, jest i będzie największym mecenasem obu dziedzin życia.

Raport z anteny 19.07, godz.10

Ostatnio furorę robią zdjęcia, które udostępnił biegacz Paul Chelimo. Sportowiec pokazał, jak w Japonii wyglądają łóżka.

Łóżka w wiosce olimpijskiej będą wykonane z tektury, co ma na celu zabicie intymności wśród sportowców. Łóżka będą w stanie wytrzymać ciężar pojedynczej osoby, aby uniknąć sytuacji pozasportowych - napisał na Twitterze Paul Kipkemoi Chelimo.

Łóżka z tektury w wiosce olimpijskiej w Tokio. Jeden ze sportowców już je wypróbował

O krok dalej posunął się Rhys McClenaghan. Gimnastyk sprawdził wytrzymałość łóżek... skacząc po jednym z nich. Nagrał też wideo i umieścił je w sieci, pokazując, że są wytrzymałe.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze