PS5 Pro

i

Autor: vcgamers https://www.vcgamers.com/news/en/specs-ps5-pro/

PS5 Pro

PS5 Pro z datą premiery?! Nowy materiał wideo zdradza konkretną datę. Sony reaguje

2024-05-16 7:40

Od tygodni mówi się, że Sony planuje wypuścić pod koniec roku kolejną wersję PlayStation 5, czyli mocniejszy model Pro. Chociaż to wszystko spekulacje, wydają się one w 100% prawdziwe, szczególnie po tym, jak Sony zareagowało na jednego z twórców YouTube.

Chociaż nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, przecieki branżowe stale udostępniają szczegółowe informacje na temat konsoli nowej generacji, PlayStation 5 Pro. Mowa tutaj specyfikacji oraz wielu innych nowościach, które wskazują na to, że warto będzie porzucić swój obecny sprzęt. Jeden z kanałów w serwisie YouTube, Moore’s Law Is Dead, opublikował film przedstawiający PS5 Pro. Przeglądał on najnowsze przecieki i komentował je na bieżąco, kiedy nagle wydarzyło się to...

Czytaj też: PS5 Pro prawdziwą rewolucją w świecie gamingu! Wyciekła specyfikacja modelu "Trinity" na 2024 rok

Sony reaguje na przecieki dotyczące PS5 Pro

Gdy film nabrał tempa, został usunięty z listy po ostrzeżeniu firmy Sony o naruszeniu praw autorskich, co tylko zwiększyło szanse na to, że PlayStation 5 Pro faktycznie nadchodzi. Oczywiście nadal są to tylko domysły, a w momencie pisania tego tekstu nic nie zostało oficjalnie potwierdzone.

Jeśli trzymać się plotek i obecnych przecieków, najnowsza konsola Sony, PlayStation 5 Pro zostanie ukazana latem 2024 roku, aby następnie trafiła do graczy w okresie świąt.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?