Wyniki walk Fame MMA 7. Kto wygrał na Fame MMA 7, 5.09.2020?

2020-09-06 15:13
Wyniki walk Fame MMA 7. Kto wygrał na Fame MMA 7, 5.09.2020?
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Wyniki walk Fame MMA 7. Kto wygrał na Fame MMA 7, 5.09.2020?

Wyniki walk Fame MMA 7 - kto wygrał 5 września 2020? Dla wielu zawodników, bohaterów federacji, wyniki walk są niezwykle istotne. Chociażby dla Popka, który mierzy się z zupełnym debiutantem. Pod presją jest również Marcin Najman. Jak wyglądają wyniki na Fame MMA 7? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Wyniki walk Fame MMA 7 - kto wygrał na Fame MMA 7? Zastanawiacie się, jak wyglądają wyniki walk Fame MMA 5.09.2020? Jeśli przegapiliście galę lub z różnych przyczyn nie mogliście jej oglądać, to idealnie trafiliście. W tym miejscu podrzucamy odpowiedzi na zadane pytania. Głównym bohaterem Fame MMA 7 jest Popek, który powraca po dłuższej nieobecności w okrągłej klatce. Rywalem samozwańczego króla Albanii jest Adrian Zduńczyk, którego znacie pod pseudonimem Stifler. Równie istotna jest walka Marcin Najman Dariusz Kazimierczuk. Wynik, w przypadku tego starcia, jest ważniejszy dla byłego pięściarza. W przypadku porażki, raczej na pewno wycofa się z mieszanych sztuk walk. 

FAME MMA 7 ONLINE NA ŻYWO 5.09.2020 - WYNIKI. Kto wygrał na Fame MMA 7? [RELACJA LIVE]

POPEK przed FAME MMA 7: Stifler ma bardzo ŁADNE OCZY!

Wyniki walk Fame MMA 7 - kto wygrał 5.09.2020

Wyniki walk Fame MMA 7 podrzucamy w tym miejscu. Gala rozpoczęła się o godzinie 20:00 i właśnie wtedy doszło do pierwszego pojedynku. 

Wyniki walk Fame MMA 7

  • Maciej Rataj - Sebastian "Ztrolowany" Nowak: WYNIK WALKI: Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą walki na Fame MMA 7 po trzech rundach jest: MACIEJ RATAJ!
  • Marcin "Mielonidas" Makowski - Łukasz Lupa: WYNIK WALKI: Wygrana przez techniczny nokaut - ŁUKASZ LUPA!
  • Marcin "El Testosteron" Najman - Dariusz "Lew" Kazimierczuk: WYNIK WALKI: Wygrana przez poddanie - MARCIN NAJMAN!
  • Mariusz "Hejter" Słoński - Tomasz Olejnik: WYNIK WALKI: Wygrana przez założenie dźwigni na łokieć w pierwszej rundzie - zwycięzcą MARIUSZ SŁOŃSKI!
  • Kamil "Hassi" Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka: WYNIK WALKI: Wygrana przez jednogłośną decyzję sędziów - MAKSYMILIAN WIEWIÓRKA!
  • Paweł Tyburski - Arkadiusz Tańcula: WYNIK WALKI: Wygrana przez lekarskie przerwanie - PAWEŁ TRYBURSKI!
  • Marta "Martirenti" Rentel - Marta "Linkimaster" Linkiewicz: WYNIK WALKI: wygrana przez techniczny nokaut - MARTA LINKIEWICZ!
  • Wojtek Gola - Dawid Malczyński: WYNIK WALKI: Przerwanie lekarskie w drugiej rundzie przez nokaut techniczny - wygrywa DAWID MALCZYŃSKI!
  • Adrian "Polak" Polański - Amadeusz "Ferrari" Roślik: WYNIK WALKI: wygrana po dyskwalifikacji w wyniku niedozwolonego uderzenia - wygrywa ADRIAN POLAŃSKI.
  • Paweł "Popek" Mikołajuw - Adrian "Stifler" Zduńczyk: WYNIK WALKI: wygrana przez założenie dźwigni na łokieć w pierwszej rundzie - POPEK MONSTER!
Sonda
Popek - Najman: kto by wygrał?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze