Marta Rentel - Marta Linkiewicz: WYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał 5.09.2020?

Marta Rentel - Marta Linkiewicz: WYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał 5.09.2020?
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Marta Rentel - Marta Linkiewicz: WYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał 5.09.2020?

Marta Rentel - Marta Linkiewicz: wynik walki na Fame MMA 7 zaskoczy kibiców? Przed pojedynkiem faworytką była Linkimaster. Czy przewidywania ekspertów się sprawdziły? Kto wygrał? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Marta Rentel - Marta Linkiewicz: wynik walki na Fame MMA 7. Kto wygrał 5.09.2020? Już w momencie ogłoszenia tego starcia faworytką była Linkimaster, która przed pojedynkiem na siódmej odsłonie gali miała na swoim koncie dwie wygrane i jedną porażkę. 25-letnia Martirenti, czyli influencerka zachęcająca w internecie do prowadzenia zdrowego trybu życia, nie wchodziła do tej pory do okrągłej klatki. 

Marta Rentel - Marta Linkiewicz: wynik walki na Fame MMA 7

Wynik walki na Fame MMA 7: Marta Rentel od pierwszych sekund chciała sprowadzić walkę do parteru. Marta Linkiewicz skutecznie broniła się przed obaleniem i lepiej radziła sobie w stójce. Rentel w połowie pierwszej rundy sprawiała wrażenie, że już chce podda walkę - uderzała na oślep, nie uchroniła się przed ciosami. W pewnym momencie odwróciła się od swojej rywalki i uciekała po oktagonie. Sędzia przerwał pojedynek, w wyniku braku wyrażenia chęci walki.

Marta Linkiewicz: uważam, że mogło to wyglądać lepiej. Z czasem będzie to wyglądać bardziej profesjonalnie i zawodowo. 

Chwilę później w klatce pojawiła się partnerka Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk, która rzuciła wyzwanie Linkimaster. Mamy kolejne zaplanowane starcie.

Najnowsze