Popek - Stifler: WYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał 5.09.2020?

Popek - Stifler: WYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał 5.09.2020?
Autor: screen z filmu na YouTube: Main event: Popek vs Stifler (zapowiedź walki) / https://www.youtube.com/channel/UCp91i5P0MGWV4VXfbCxx5WA Popek - Stifler: WYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał 5.09.2020?

Popek - Stifler: WYNIK walki na Fame MMA 7 elektryzuje zarówno tych, którzy stoją po stronie Pawła Mikołajuwa, jak i tych, którzy kibicują Adrianowi Zduńczykowi. Panowie darzą się dużą sympatią, jednak ktoś musiał z tego starcia wyjść zwycięsko. Kto to był? Przekonajcie się sprawdzając wyniki na ESKA.pl!

Popek - StiflerWYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał Popek-Stifler 5 września 2020? Jaki jest wynik walki na Fame MMA 7? Zastanawiacie się, kto wygrał? Jeśli nie oglądaliście gali, a chcecie znać odpowiedzi na te pytania, to dobrze, trafiliście, bo wynik walki Popek-Stifler podrzucamy w tym miejscu. Starcie tych zawodników, to główne starcie wieczoru. Przed pojedynkiem pomiędzy tymi zawodnikami nie było żadnych zgrzytów. Oboje odnosili się do siebie z dużym szacunkiem i przyjaźnią. W okrągłej klatce ktoś jednak musiał zostać zwycięzcą!

Popek - Stifler: WYNIK walki na Fame MMA 7

Wynik Popek-Stifler na Fame MMA 5.09.2020 - Popek ruszył do przodu od pierwszych sekund. Gilotyna w wykonaniu Popka, ale dzielnie bronił się Stifler. W połowie walki dosiad Popka i obijanie twarzy Stiflera, ale ciosy nie robiły żadnego wrażenia. Jak później Stifler powiedział, nie czuł aż tak tych ciosów. Niedługo później Popek w parterze wyciągnął rękę swojego rywala - wpiął balachę i Stifler odklepał pojedynek.

Mateusz Kaniowski przeprowadził rozmowę z Popkiem i Stiflerem.

Popek: Musiałem to wygrać. Trenowaliśmy to, wiedziałem, że w dosiadzie mogę iść po balachę. Chciałbym teraz walczyć z Bruce Lee, ale nie żyje. Mogę walczyć z Marcinem Najmanem, mamy po drodze i możemy się mierzyć na Fame MMA 8.

Stifler: - Te ciosy tak nie bolały. Ja jestem chętny na kolejne walki. Mógłbym walczyć z Danielem Majewskim, ale nie wiem, czy on będzie chciał.

POPEK przed FAME MMA 7: Stifler ma bardzo ŁADNE OCZY!
Najnowsze