Popek - Stifler: WYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał 5.09.2020?

2020-09-06 0:24
Popek - Stifler: WYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał 5.09.2020?
Autor: screen z filmu na YouTube: Main event: Popek vs Stifler (zapowiedź walki) / https://www.youtube.com/channel/UCp91i5P0MGWV4VXfbCxx5WA Popek - Stifler: WYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał 5.09.2020?

Popek - Stifler: WYNIK walki na Fame MMA 7 elektryzuje zarówno tych, którzy stoją po stronie Pawła Mikołajuwa, jak i tych, którzy kibicują Adrianowi Zduńczykowi. Panowie darzą się dużą sympatią, jednak ktoś musiał z tego starcia wyjść zwycięsko. Kto to był? Przekonajcie się sprawdzając wyniki na ESKA.pl!

Popek - StiflerWYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał Popek-Stifler 5 września 2020? Jaki jest wynik walki na Fame MMA 7? Zastanawiacie się, kto wygrał? Jeśli nie oglądaliście gali, a chcecie znać odpowiedzi na te pytania, to dobrze, trafiliście, bo wynik walki Popek-Stifler podrzucamy w tym miejscu. Starcie tych zawodników, to główne starcie wieczoru. Przed pojedynkiem pomiędzy tymi zawodnikami nie było żadnych zgrzytów. Oboje odnosili się do siebie z dużym szacunkiem i przyjaźnią. W okrągłej klatce ktoś jednak musiał zostać zwycięzcą!

Sonda
Popek - Najman: kto by wygrał?

Popek - Stifler: WYNIK walki na Fame MMA 7

Wynik Popek-Stifler na Fame MMA 5.09.2020 - Popek ruszył do przodu od pierwszych sekund. Gilotyna w wykonaniu Popka, ale dzielnie bronił się Stifler. W połowie walki dosiad Popka i obijanie twarzy Stiflera, ale ciosy nie robiły żadnego wrażenia. Jak później Stifler powiedział, nie czuł aż tak tych ciosów. Niedługo później Popek w parterze wyciągnął rękę swojego rywala - wpiął balachę i Stifler odklepał pojedynek.

Mateusz Kaniowski przeprowadził rozmowę z Popkiem i Stiflerem.

Popek: Musiałem to wygrać. Trenowaliśmy to, wiedziałem, że w dosiadzie mogę iść po balachę. Chciałbym teraz walczyć z Bruce Lee, ale nie żyje. Mogę walczyć z Marcinem Najmanem, mamy po drodze i możemy się mierzyć na Fame MMA 8.

Stifler: - Te ciosy tak nie bolały. Ja jestem chętny na kolejne walki. Mógłbym walczyć z Danielem Majewskim, ale nie wiem, czy on będzie chciał.

POPEK przed FAME MMA 7: Stifler ma bardzo ŁADNE OCZY!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze