Adrian Polański - Amadeusz Roślik: WYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał 5.09.2020?

2020-09-06 0:06
Adrian Polański - Amadeusz Roślik: WYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał 5.09.2020?
Autor: Tomasz Kudala/REPORTER / EAST NEWS Adrian Polański - Amadeusz Roślik: WYNIK walki na Fame MMA 7. Kto wygrał 5.09.2020?

Adrian Polański - Amadeusz Roślik: wynik walki na Fame MMA 7 interesuje wielu internautów. Wszystko przez konflikt, jaki mają ze sobą obaj zawodnicy. Kto wygrał na Fame MMA 5 września 2020? Jak wyglądała walka? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Adrian Polański - Amadeusz Roślik: wynik walki na Fame MMA 7 elektryzuje internautów. Kto wygrał 5.09.2020? Jak wyglądała walka na Fame MMA 7? Jeśli przegapiliście te starcie, to podrzucamy garść szczegółów w tym miejscu. Polak-Ferrari na Fame MMA 7 to rewanżowa walka. Pierwszą wygrał Adrian Polak, z czego niezadowolony był Amadeusz Roślik. Ten drugi zawodnik przegrał również z Dawidem Malczyńskim, ale wygrał z Sylwestrem Tkoczem. Jak jest tym razem?

Adrian Polański - Amadeusz Roślik: Fame MMA 7 wynik walki 

Druga runda rozpoczęła się od straszenia. Po 40 sekundach prawą ręką trafił Amadeusz Roślik a Polański niczym rażony piorunem padł na deski i jeszcze w locie otrzymał low-kicka w głowę. Amadeusz Roślik zdyskwalifikowany! Sędzia uznał, że kopnięcie w głowę było niezgodne z regulaminem. Wygrywa Adrian Polański!

ZADYMA na ważeniu przed FAME MMA 7! Wściekły Adrian Polak: Nie pozwolę sobie PLUĆ w twarz!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze